ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
-
ΡΟΜΑ
Σχόλια αγώνα:
Ρέιντζερς - Ρόμα Προγνωστικά
Δίκαιο φαβορί η Ρόμα που συνηθίζει να τα... θαλασσώνει εκτός έδρας. Οι Ρέιντζερς δεν πείθουν, αυτό θα είναι το πέμπτο ματς του Ρολ στον πάγκο τους, θέλουν απεγνωσμένα τη νίκη για να μείνουν ζωντανοί στη μάχη της πρόκρισης και να ξεκολλήσουν από την τελευταία θέση. Μπορεί να ανοίξει το ματς, εφικτό το Over 2,5.
Ρέιντζερς - Ρόμα Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
20
12/0
Μ
15
2/0
Μ
5
0/0
Μ
1
8/0
Ε
20
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
6
5/0
Μ
0
5/0
Ε
1
11/3
Ε
0
4/0
Ε
0
8/1
Ρέιντζερς - Ρόμα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.35 | 4.00 | 1.65 | 4.12% | 1.92 | 1.88 | 5.01% | 1.85 | 1.90 | 6.27% | |
| 5.40 | 3.85 | 1.65 | 4.85% | 1.93 | 1.88 | 4.77% | 1.85 | 1.88 | 6.76% | |
| 5.25 | 4.10 | 1.60 | 5.61% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 5.00 | 4.00 | 1.63 | 5.97% | 1.86 | 1.80 | 8.52% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 5.05 | 3.90 | 1.64 | 6.03% | 1.94 | 1.86 | 5.04% | 1.85 | 1.88 | 6.76% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
5.40
X
4.10
2
1.65
Ρέιντζερς - Ρόμα Στατιστικά
Ρέιντζερς - Ρόμα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ρέιντζερς νίκησε 9 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρέιντζερς, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ρόμα νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρόμα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 4η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.