ΣΑΜΣΟΥΝΣΠΟΡ
-
ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ
Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu (34.658)
Αίθριος
746 χλμ.
Τουγκάι Κάαν Νουμάνογλου
Κωδ. 130VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
X2 & Over 2,5
2.05
Σαμσουνσπόρ - Γαλατάσαραϊ Προγνωστικά
Η Σαμσουνσπόρ το… πιστεύει και καλά κάνει! Αήττητο σερί 4 αγώνων, επιστροφές βασικών, στήριξη των οπαδών. Στοιχεία που μπορούν να παίξουν ρόλο κόντρα στη Γαλατά. Βέβαια, η «τσιμ μπομ» έχει σε καλή κατάσταση κάποια ατού της (Ζαχά, Ακτούρκογλου, Γιλμάζ) και έχει την ευκαιρία να μεταφέρει το άγχος στη Φενέρ. Η παράδοση ευνοεί το συνδυαστικό στα γκολ.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
X2 & Over 2,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.05
Σαμσουνσπόρ - Γαλατάσαραϊ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
25
Α
0
Μ
3
Μ
9
Μ
7
Ε
11
18/4
Ε
1
Ε
1
31/2
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
2
33/5
Μ
9
13/2
Μ
8
Ε
7
13/5
Σαμσουνσπόρ - Γαλατάσαραϊ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39.00 | 17.00 | 1.04 | 4.40% | 2.25 | 1.63 | 5.48% | ||||
| 4.80 | 3.95 | 1.70 | 4.74% | 2.18 | 1.70 | 4.48% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 5.60 | 4.15 | 1.58 | 4.98% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.71 | 2.05 | 6.77% | |
| 4.50 | 4.15 | 1.68 | 5.52% | 2.22 | 1.63 | 6.01% | 1.66 | 2.20 | 5.39% | |
| 4.90 | 3.81 | 1.66 | 6.45% | 2.17 | 1.64 | 6.59% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 27.00 | 12.00 | 1.05 | 6.78% | 3.40 | 1.28 | 7.01% | 2.00 | 1.68 | 8.70% | |
| 4.75 | 3.75 | 1.67 | 7.06% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
39.00
X
17.00
2
1.70
Σαμσουνσπόρ - Γαλατάσαραϊ Στατιστικά
Σαμσουνσπόρ - Γαλατάσαραϊ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σαμσουνσπόρ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαμσουνσπόρ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Γαλατάσαραϊ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γαλατάσαραϊ, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ