ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝ-ΖΙΛΟΥΑΖ
-
ΛΕΟΥΒΕΝ
Stade Joseph Marien (6.000)
Ψυχρός
Νάταν Βερμπόομεν (Belgium)
Κωδ. 785VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Under 3,5
1.72
Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ - Λέουβεν Προγνωστικά
Ξεκάθαρο φαβορί η Ουνιόν, όμως ο «άσος» δεν έχει στοιχηματική αξία. Θα προτιμήσουμε το μικρό σκορ, κάτι που ισχύει στις περισσότερες αναμετρήσεις της ομάδας των Βρυξελλών. Ύστερα από διακοπή και πριν από ευρωπαϊκό ματς, με ορισμένες σημαντικές απουσίες κι απέναντι σε μία αντίπαλο που θ’ αμυνθεί μαζικά, δύσκολα θα δούμε πολλά γκολ.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Under 3,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +7.20
1.72
Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ - Λέουβεν Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
2
6/1
M
0
5/1
D
11
0/0
GK
0
6/0
F
0
2/0
M
0
3/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
7
0/0
D
7
0/0
M
2
2/0
F
0
6/0
F
1
6/0
Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ - Λέουβεν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 5.70 | 9.00 | 4.75% | 2.55 | 1.53 | 4.38% | 1.90 | 1.85 | 6.27% | |
| 1.27 | 6.00 | 10.25 | 4.91% | 2.77 | 1.45 | 4.82% | 1.84 | 1.90 | 6.52% | |
| 1.23 | 6.40 | 12.00 | 5.00% | 2.65 | 1.47 | 5.45% | 1.94 | 1.82 | 6.10% | |
| 1.28 | 5.30 | 10.75 | 5.92% | 2.50 | 1.51 | 5.86% | 1.91 | 1.82 | 6.80% | |
| 1.27 | 5.75 | 9.50 | 6.24% | 2.42 | 1.52 | 6.64% | 1.90 | 1.76 | 8.63% | |
| 1.25 | 5.50 | 11.50 | 6.43% | 2.50 | 1.45 | 8.23% | 1.97 | 1.77 | 6.77% | |
| 1.28 | 5.20 | 10.50 | 6.44% | 2.47 | 1.52 | 5.90% | 1.88 | 1.85 | 6.76% | |
| 1.24 | 5.30 | 11.00 | 7.92% | 2.47 | 1.50 | 6.68% | 1.91 | 1.83 | 6.54% | |
| 1.25 | 5.50 | 9.50 | 8.01% | 2.60 | 1.48 | 5.69% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.31
X
6.40
2
12.00
Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ - Λέουβεν Στατιστικά
Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ - Λέουβεν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λέουβεν έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λέουβεν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Α Βελγίου
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ