ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
-
ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
Stade Maurice Dufrasne (27.670)
Ψυχρός
Bourdeaud'hui, Simon (Belgium)
Κωδ. 743VAR
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Βαλόνικο ντέρμπι μίσους. Κεκλεισμένων των θυρών.
Σταντάρ Λιέγης - Σαρλερουά Προγνωστικά
Αναμφίβολα το πιο… ηλεκτρισμένο ντέρμπι του βελγικού ποδοσφαίρου. Σχεδόν πάντα υπάρχουν επεισόδια κι ενδεχομένως, η απουσία του κόσμου να μην είναι και τόσο κακή, ειδικά για τη Σταντάρ, καθώς η υποστήριξη θα μπορούσε να γίνει μεγάλη αμφισβήτηση αν το ματς «στραβώσει». Η Σαρλερουά είναι πιο αποτελεσματική, αλλά η Σταντάρ θέλει πάση θυσία το θετικό αποτέλεσμα. Μάλλον δεν θα χάσει, ακόμα κι αν δεχτεί γκολ. Γύρω στο «2,35» το 1Χ & G/G.
Σταντάρ Λιέγης - Σαρλερουά Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
7
0/0
F
7
0/0
D
2
5/0
F
0
5/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
3
4/0
Σταντάρ Λιέγης - Σαρλερουά Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.40 | 2.52 | 4.59% | 1.98 | 1.83 | 4.90% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 2.72 | 3.45 | 2.52 | 5.15% | 2.10 | 1.75 | 4.55% | 1.60 | 2.25 | 6.49% | |
| 2.68 | 3.55 | 2.50 | 5.20% | 1.96 | 1.84 | 5.09% | 1.65 | 2.16 | 6.46% | |
| 2.75 | 3.40 | 2.50 | 5.46% | 1.99 | 1.79 | 5.76% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 2.75 | 3.25 | 2.54 | 6.11% | 1.96 | 1.78 | 6.72% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 2.75 | 3.40 | 2.45 | 6.18% | 1.98 | 1.78 | 6.27% | 1.65 | 2.18 | 6.08% | |
| 2.70 | 3.35 | 2.50 | 6.44% | 1.97 | 1.80 | 5.94% | 1.62 | 2.22 | 6.34% | |
| 2.65 | 3.34 | 2.48 | 7.41% | 1.97 | 1.77 | 6.77% | 1.63 | 2.18 | 6.73% | |
| 2.62 | 3.30 | 2.40 | 9.20% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.80
X
3.55
2
2.54
Σταντάρ Λιέγης - Σαρλερουά Στατιστικά
Σταντάρ Λιέγης - Σαρλερουά Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σταντάρ Λιέγης έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σταντάρ Λιέγης, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σαρλερουά νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαρλερουά, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Α Βελγίου
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ