ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1Χ & G/G
1.75
Σεν Λούις - Λος Άντζελες Γκάλαξι Προγνωστικά
Το απίθανο Σεντ Λούις σκαρφάλωσε στη 2η θέση της Δυτικής Περιφέρειας και απειλεί το Βανκούβερ στην κορυφή. Έχει υπέρ του και την παράδοση απόψε, αφού δεν έχει ηττηθεί ποτέ από το Λος Άντζελες Γκάλαξι. Ο σύλλογος της Καλιφόρνια χρειάζεται βαθμούς, δικαιολογημένα όμως προσφέρεται ως αουτσάιντερ. Ο συνδυασμός της διπλής ευκαιρίας υπέρ της γηπεδούχου με το G/G φαντάζει αρκετά ασφαλής επιλογή.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1Χ & G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +7.50
1.75
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
26
3/0
D
12
F
1
4/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
34
M
4
20/5
F
1
8/1
Σεν Λούις - Λος Άντζελες Γκάλαξι Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.48 | 5.00 | 6.50 | 2.87% | 2.88 | 1.40 | 5.79% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 1.49 | 4.85 | 5.70 | 5.01% | 2.90 | 1.40 | 5.58% | 1.51 | 2.47 | 6.29% | |
| 1.49 | 4.35 | 6.40 | 5.42% | 2.95 | 1.39 | 5.52% | 1.50 | 2.52 | 5.97% | |
| 1.48 | 4.60 | 5.90 | 5.89% | 2.75 | 1.43 | 5.92% | 1.55 | 2.35 | 6.60% | |
| 1.47 | 4.75 | 5.80 | 5.95% | 2.95 | 1.40 | 5.06% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 1.47 | 4.75 | 5.75 | 6.08% | 2.95 | 1.37 | 6.45% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | |
| 1.50 | 4.75 | 5.33 | 6.09% | 2.85 | 1.38 | 7.02% | 1.52 | 2.40 | 6.94% | |
| 1.45 | 4.80 | 5.80 | 6.58% | 2.80 | 1.40 | 6.67% | 1.55 | 2.40 | 5.82% | |
| 1.47 | 4.60 | 5.40 | 7.65% | 2.90 | 1.38 | 6.50% | 1.52 | 2.42 | 6.64% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.50
X
5.00
2
6.50
Σεν Λούις - Λος Άντζελες Γκάλαξι Στατιστικά
Σεν Λούις - Λος Άντζελες Γκάλαξι Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σεν Λούις νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεν Λούις, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λος Άντζελες Γκάλαξι έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λος Άντζελες Γκάλαξι, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία MLS
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ