ΛΟΡΙΑΝ
-
ΠΑΡΙ FC
Stade Yves Allainmat-Le Moustoir (18.110)
Άστατος
Ζερόμ Μπρισάρ (France)
Κωδ. 677VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2
2.25
Λοριάν - Παρί FC Προγνωστικά
Πολύ καλό πρώτο μισό για την Παρί, κάπως ασταθής η Λοριάν, αλλά σίγουρα με τον κατάλληλο προπονητή βρίσκεται σε καλό δρόμο. Έχει και συντριπτικά υπέρ της την παράδοση απόψε, ωστόσο η εικόνα που είχαμε πριν τη διακοπή ήταν κατά πολύ με το μέρος των Παριζιάνων. Διαθέτουν ποιότητα σε όλες τις θέσεις και έχουν δείξει μέχρι στιγμής πως βρίσκει τον τρόπο κόντρα σε κλειστές ομάδες, όπως αυτή του Ντιζέ. Έστω και οριακά μπορούν να φτάσουν στο τρίποντο.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Παρί FC
Ποντάρισμα: 11.00
Κέρδος: -11.00
2.25
Λοριάν - Παρί FC Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
5
M
4
F
1
2/0
M
1
3/1
M
0
5/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
4
D
3
2/0
D
5
M
0
2/0
Λοριάν - Παρί FC Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.30 | 2.05 | 3.92% | 1.78 | 2.05 | 4.73% | 1.80 | 1.92 | 7.10% | |
| 3.70 | 3.50 | 2.05 | 4.20% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 3.95 | 3.25 | 2.05 | 4.64% | 1.81 | 1.99 | 5.21% | 1.78 | 1.98 | 6.27% | |
| 3.65 | 3.35 | 2.10 | 4.64% | 1.83 | 1.98 | 4.90% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 3.90 | 3.25 | 2.06 | 4.72% | 1.87 | 1.93 | 5.02% | 1.72 | 2.08 | 5.85% | |
| 3.75 | 3.25 | 2.10 | 4.81% | 1.92 | 1.90 | 4.50% | 1.71 | 2.10 | 5.75% | |
| 3.85 | 3.30 | 2.05 | 4.81% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.78 | 1.98 | 6.27% | |
| 4.00 | 3.21 | 2.04 | 4.92% | 1.74 | 1.96 | 7.83% | 1.76 | 1.94 | 7.72% | |
| 3.70 | 3.40 | 2.05 | 4.96% | 1.82 | 1.98 | 5.17% | 1.78 | 1.97 | 6.49% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
4.00
X
3.50
2
2.10
Λοριάν - Παρί FC Στατιστικά
Λοριάν - Παρί FC Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λοριάν έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λοριάν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Παρί FC έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Παρί FC, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Λιγκ 1
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ