Νανσί - Δουνκέρκη Προγνωστικά
Οι δύο ομάδες παίζουν λίγο… άναρχα, αφήνοντας αρκετά κενά στις άμυνές τους. Εξάλλου, δεν είναι τυχαίο το ότι η Δουνκέρκη φέρνει πολλά G/G & Over 2,5 στις «εξόδους» της γενικώς, αλλά και με τη Νανσί ειδικώς. Ίσως υπάρξει και τώρα μεγάλο σκορ, με γκολ εκατέρωθεν.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
2
1/0
D
2
1/0
D
1
1/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
3
0/0
Νανσί - Δουνκέρκη Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.47 | 3.35 | 2.90 | 4.60% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 2.44 | 3.55 | 2.75 | 5.23% | 1.97 | 1.83 | 5.13% | 1.65 | 2.17 | 6.27% | |
| 2.28 | 3.25 | 3.14 | 6.08% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | |
| 2.30 | 3.25 | 3.05 | 6.57% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 2.35 | 3.40 | 2.85 | 6.59% | 1.90 | 1.85 | 6.27% | 1.65 | 2.18 | 6.08% | |
| 2.50 | 3.35 | 2.67 | 6.81% | 1.95 | 1.62 | 2.12 | 8.17% | |||
| 2.37 | 3.23 | 2.73 | 8.91% | 1.87 | 1.83 | 7.51% | 1.66 | 2.08 | 7.68% | |
| 2.30 | 3.10 | 2.70 | 11.33% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.50
X
3.55
2
3.14
Νανσί - Δουνκέρκη Στατιστικά
Νανσί - Δουνκέρκη Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Νανσί νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νανσί, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Δουνκέρκη έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Δουνκέρκη, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Λιγκ 2
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ