ΑΛΙΑΝΣΑ ΑΤΛΕΤΙΚΟ
-
ΣΠΟΡΤ ΜΠΟΙΣ
Campeones del 36 (12.000)
Ζέστη
1.000 χλμ.
Αουγκούστο Μενέντες (Περού)VAR
Αλιάνσα Ατλέτικο - Σπορτ Μπόις Προγνωστικά
Η Αλιάνσα Ατλέτικο έχει αφήσει σαφώς καλύτερες εντυπώσεις εκ των δυο, ωστόσο προέρχεται από ματς στο Σουνταμεριάνα στην Κολομβία και ήττα με 2-1 από την Αμέρικα, σπαταλώντας πολλές δυνάμεις. Οι Σπορτ Μπόις προέρχονται από τη δίκαιη ήττα απέναντι στην ισχυρή Μελγάρ ενώ κατόπιν έγιναν γνωστά τα οικονομικά προβλήματα, με τους παίκτες να δηλώνουν ότι έχουν καιρό να πληρωθούν. Η απόκτηση των έμπειρων αμυντικών Σαμπράνο και Τράουκο από την Αλιάνσα ήταν κίνηση εντυπωσιασμού, οι παίκτες δεν έχουν βρεθεί ακόμη στο 100%. Συμπερασματικά, παιχνίδι που το no bet έχει ξεκάθαρα τον πρώτο λόγο.
Αλιάνσα Ατλέτικο - Σπορτ Μπόις Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.98 | 3.35 | 4.00 | 5.08% | 1.61 | 2.30 | 5.29% | 2.05 | 1.73 | 6.18% | |
| 2.08 | 3.14 | 3.75 | 6.18% | 1.60 | 2.25 | 6.49% | 2.00 | 1.71 | 7.82% | |
| 1.91 | 3.25 | 4.10 | 6.99% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
| 2.02 | 3.25 | 3.50 | 8.13% | 1.60 | 2.22 | 7.02% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | |
| 2.03 | 3.20 | 3.50 | 8.33% | 1.61 | 2.15 | 7.94% | 1.92 | 1.75 | 8.45% | |
| 2.01 | 3.30 | 3.32 | 9.24% | 1.58 | 2.23 | 7.52% | 2.01 | 1.71 | 7.60% | |
| 1.93 | 3.10 | 3.75 | 9.70% | 1.58 | 2.25 | 7.18% | 2.03 | 1.70 | 7.48% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.08
X
3.35
2
4.10
Αλιάνσα Ατλέτικο - Σπορτ Μπόις Στατιστικά
Αλιάνσα Ατλέτικο - Σπορτ Μπόις Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αλιάνσα Ατλέτικο νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλιάνσα Ατλέτικο, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σπορτ Μπόις νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σπορτ Μπόις, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ