ΑΛΙΑΝΣΑ FC
-
ΟΝΣΕ ΚΑΛΔΑΣ
Estadio Armando Maestre Pavajeau (11.000)
Βροχή
850 χλμ.
Άντρες Ρόχας (Κολομβία)
Κωδ. 606VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2 (0 A.H.)
2.00
Αλιάνσα FC - Όνσε Κάλδας Προγνωστικά
Η Αλιάνσα φιγουράρει στην τελευταία θέση με μια ισοπαλία και τρεις ήττες, προβληματίζοντας με την παρουσία της. Θα προσπαθήσει για την ανάκαμψη, δεν διαθέτει μεγάλη ποιότητα όμως. Στα εντός έδρας παιχνίδια της ψάχνει το 1-0. Η Όνσε Κάλδας, στον αντίποδα, δεν είναι σταθερή, φαντάζει ικανή για το καλύτερο και το χειρότερο. Με 3/4 ισοπαλίες ως τώρα, δεν κερδίζει μα ούτε χάνει εύκολα Και φέτος βασίζεται αρκετά στον βετεράνο Ντάιρο Μορένο. Η αποψινή αναμέτρηση δείχνει αμφίρροπη, αν ξεφύγει από την ισοπαλία όμως, πιστεύουμε θα καταλήξει στη μεριά των φιλοξενούμενων.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2 (0 A.H.)
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: 0.00
2.00
Αλιάνσα FC - Όνσε Κάλδας Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.00 | 2.88 | 6.12% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
| 2.65 | 2.95 | 2.85 | 6.30% | 1.42 | 2.60 | 8.16% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | |
| 2.60 | 2.90 | 2.95 | 6.40% | 1.52 | 2.45 | 6.20% | 1.98 | 1.75 | 7.10% | |
| 2.66 | 2.90 | 2.85 | 6.69% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | 2.05 | 1.70 | 7.07% | |
| 2.55 | 2.90 | 2.90 | 7.56% | 2.03 | 1.70 | 7.48% | ||||
| 2.55 | 2.95 | 2.80 | 8.11% | 1.49 | 2.47 | 7.06% | 2.06 | 1.69 | 7.16% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.66
X
3.00
2
2.95
Αλιάνσα FC - Όνσε Κάλδας Στατιστικά
Αλιάνσα FC - Όνσε Κάλδας Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αλιάνσα FC έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλιάνσα FC, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Όνσε Κάλδας έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Όνσε Κάλδας, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ