ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
-
ΓΚΕΖΤΕΠΕ
Şükrü Saracoğlu Stadium (50.509)
Άστατος
480 χλμ.
Τσιχάν Αϊντίν
Κωδ. 496VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1X & Φενέρμπαχτσε να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα
2.40
Φενέρμπαχτσε - Γκεζτέπε Προγνωστικά
Η Άστον Βίλα προσγείωσε τη φιλόδοξη Φενέρ, η οποία πάντως δεν έχει περιθώρια απώλειας βαθμών στο «Σαράτσογλου» αν θέλει να διατηρήσει την πίεση στη Γαλατά. Η προερχόμενη από τρεις σερί εκτός έδρας νίκες Γκεζτεπέ είναι επικίνδυνη φέτος για να την κοντράρουμε με τον άσο κάτω από το 1.50, παρότι συνήθως στο εν λόγω γήπεδο υποφέρει. Ένα ενδιαφέρον στατιστικό είναι η συχνότητα με την οποία οι Κίτρινοι σκοράρουν και στα δύο ημίχρονα των ματς τους, 6/6 σε πρωτάθλημα-Σούπερ Καπ τις τελευταίες 40 ημέρες.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1X & Φενέρμπαχτσε να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.40
Φενέρμπαχτσε - Γκεζτέπε Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
1
0/0
Α
6
18/0
Α
2
10/0
Μ
6
0/0
Μ
1
0/0
Ε
6
15/7
Ε
1
1/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
17/1
Α
0
18/0
Μ
1
0/0
Μ
0
16/1
Φενέρμπαχτσε - Γκεζτέπε Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 4.50 | 7.00 | 5.19% | 2.04 | 1.77 | 5.23% | 1.96 | 1.80 | 6.17% | |
| 1.40 | 4.60 | 7.60 | 5.95% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | 1.92 | 1.78 | 7.63% | |
| 1.44 | 4.25 | 7.30 | 6.26% | 2.02 | 1.80 | 4.82% | 1.98 | 1.78 | 6.27% | |
| 1.43 | 4.30 | 7.10 | 6.78% | 2.00 | 1.77 | 6.10% | 1.98 | 1.76 | 6.82% | |
| 1.45 | 4.33 | 6.50 | 6.93% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.91 | 1.80 | 7.33% | |
| 1.40 | 4.50 | 7.00 | 7.35% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | 2.05 | 1.70 | 7.07% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.45
X
4.60
2
7.60
Φενέρμπαχτσε - Γκεζτέπε Στατιστικά
Φενέρμπαχτσε - Γκεζτέπε Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Φενέρμπαχτσε νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φενέρμπαχτσε, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Γκεζτέπε έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκεζτέπε, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ