ΓΚΕΖΤΕΠΕ
-
ΣΑΜΣΟΥΝΣΠΟΡ
Gürsel Aksel Stadı (30.095)
Αίθριος
1.090 χλμ.
Γιασίν Κολ
Κωδ. 453VAR
Γκεζτέπε - Σαμσουνσπόρ Προγνωστικά
Η Γκεζτεπέ παρουσιάζεται πιο δυνατή εκτός έδρας, με πέντε νίκες έναντι τριών στο γήπεδό της, όπου όμως αναπληρώνει με το να διαθέτει την καλύτερη άμυνα της κατηγορίας, έχοντας δεχθεί μόλις τρία γκολ στη Σμύρνη. «Πληγωμένη» από την κατάρρευση στο Conference League και τις ήττες από ΑΕΚ - Μάιντζ που την άφησαν εκτός 8αδας η Σαμσουνσπόρ, δεν θυμίζει την εξαιρετικά δυσκολοκατάβλητη ομάδα του Νοεμβρίου, ωστόσο δεν είναι αμελητέα ποσότητα. Αποφεύγουμε οποιαδήποτε πρόβλεψη σημείου και προτιμάμε το G/G.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
16/0
Α
4
1/0
Μ
1
14/1
Μ
0
14/1
Ε
0
16/2
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
2
11/0
Α
14
0/0
Μ
0
11/0
Μ
11
3/0
Μ
4
11/0
Ε
1
0/0
Ε
11
5/0
Γκεζτέπε - Σαμσουνσπόρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 3.20 | 3.20 | 4.81% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 2.26 | 2.90 | 3.75 | 5.12% | 1.48 | 2.65 | 5.04% | 2.13 | 1.67 | 6.39% | |
| 2.25 | 2.85 | 3.70 | 6.16% | 2.45 | 1.50 | 6.96% | 1.98 | 1.72 | 7.96% | |
| 2.27 | 2.77 | 3.70 | 6.70% | 1.47 | 2.67 | 5.20% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | |
| 2.25 | 2.85 | 3.60 | 6.81% | 1.49 | 2.55 | 5.95% | 2.07 | 1.69 | 6.96% | |
| 2.20 | 2.83 | 3.66 | 7.50% | 1.50 | 2.40 | 7.69% | 2.10 | 1.66 | 7.29% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.35
X
3.20
2
3.75
Γκεζτέπε - Σαμσουνσπόρ Στατιστικά
Γκεζτέπε - Σαμσουνσπόρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Γκεζτέπε έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκεζτέπε, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σαμσουνσπόρ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαμσουνσπόρ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ