ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝΤ-ΓΚΙΛΟΥΑΖ
Ibrox Stadium (51.082)
800 χλμ.
Νταμιάν Σίλβεστρζακ (Πολωνία)
Κωδ. 949VAR
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1Χ & G/G
2.10
Ρέιντζερς - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Προγνωστικά
Οι Ρέιντζερς είναι δυνατοί στην έδρα τους και έχουν τον πρώτο λόγο, η Ουνιόν όμως μετρά μόλις μια ήττα στα 9 τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της. Στο G/G τα 9 στα 12 τελευταία ματς των Βέλγων αλλά και τα 5/6 τελευταία ματς των «Τζερς» στο UEL. O συνδυασμός 1Χ & G/G έχει εξαιρετική απόδοση και φαντάζει ασφαλής επιλογή.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1Χ & G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +11.00
2.10
Ρέιντζερς - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
3/0
Α
15
0/0
Α
9
14/0
Α
3
12/0
Α
1
13/1
Μ
0
4/0
Μ
1
7/0
Ε
3
14/5
Ε
–
1
3/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
3/0
Α
0
15/0
Α
0
19/0
Μ
4
6/1
Μ
2
15/1
Μ
0
11/0
Ε
2
11/0
Ε
0
18/7
Ε
0
17/9
Ρέιντζερς - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.70 | 3.45 | 3.50% | 2.30 | 1.65 | 3.92% | ||||
| 2.10 | 3.60 | 3.45 | 4.20% | 2.25 | 1.64 | 5.14% | 1.53 | 2.40 | 6.56% | |
| 2.12 | 3.60 | 3.35 | 4.58% | 2.25 | 1.65 | 4.81% | 1.53 | 2.40 | 6.56% | |
| 2.12 | 3.70 | 3.25 | 4.73% | 2.20 | 1.68 | 4.74% | 1.57 | 2.35 | 5.88% | |
| 2.15 | 3.60 | 3.20 | 5.25% | 2.20 | 1.67 | 5.06% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.15
X
3.70
2
3.45
Ρέιντζερς - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Στατιστικά
Ρέιντζερς - Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ρέιντζερς νίκησε 9 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρέιντζερς, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase – Τελευταία αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.