ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1Χ & Under 3,5
2.18
Ντανφέρμλιν - Λίβινγκστον Προγνωστικά
Η Ντανφέρμλιν είναι σε καλύτερη κατάσταση και έχει την ευκαιρία να πάρει την 4η θέση. Η Λίβινγκστον εσχάτως δεν πείθει και ο Πράιορ δε γίνεται να τη σώζει συνέχεια. Θα πάρουμε την ασφάλεια που παρέχει το 1Χ και θα προσθέσουμε το Under 3,5 σε ένα εξαιρετικό Bet Builder, δύσκολα θα ξεφύγει το σκορ.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1Χ & Under 3,5
Ποντάρισμα: 10.00
Πιθανή επιστροφή: 21.80
2.18
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
6
M
0
F
2
M
0
D
0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
6
D
5
Ντανφέρμλιν - Λίβινγκστον Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.65 | 3.40 | 2.50 | 6.67% | 1.96 | 1.77 | 6.99% | 1.63 | 2.20 | 6.37% | |
| 2.49 | 3.40 | 2.55 | 8.08% | 1.97 | 1.75 | 7.33% | 1.61 | 2.19 | 7.21% | |
| 2.50 | 3.35 | 2.55 | 8.31% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | 1.62 | 2.15 | 7.61% | |
| 2.45 | 3.40 | 2.57 | 8.37% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | |
| 2.55 | 3.30 | 2.52 | 8.43% | 1.98 | 1.78 | 6.27% | 1.62 | 2.18 | 7.06% | |
| 2.55 | 3.30 | 2.52 | 8.43% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | 1.62 | 2.18 | 7.06% | |
| 2.44 | 3.23 | 2.50 | 10.67% | 1.91 | 1.72 | 9.50% | 1.60 | 2.11 | 9.00% | |
| 2.50 | 3.30 | 2.40 | 10.69% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.65
X
3.40
2
2.57
Ντανφέρμλιν - Λίβινγκστον LIVE
Ντανφέρμλιν - Λίβινγκστον Στατιστικά
Ντανφέρμλιν - Λίβινγκστον Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ντανφέρμλιν έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντανφέρμλιν, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λίβινγκστον έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λίβινγκστον, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ Σκωτίας
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ