Σπάρτανς - Στρανράερ Προγνωστικά
Η Σπάρτανς φέρνει αρκετές ισοπαλίες στην έδρα της και θα βρει απέναντι της την πρωτοπόρο του πρωταθλήματος που διαθέτει και την καλύτερη άμυνα. Ζόρικη αναμέτρηση, δεν αποκλείεται να λήξει χωρίς νικητή, δείχνει πάντως να έχει γκολ, το Over 2,5 η πρόταση μας.
Σπάρτανς - Στρανράερ Ενδεκάδες
Σπάρτανς - Στρανράερ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.85 | 2.85 | 7.04% | 2.25 | 1.60 | 6.49% | 1.55 | 2.35 | 6.60% | |
| 2.15 | 3.75 | 2.87 | 7.43% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | 1.53 | 2.35 | 7.33% | |
| 2.10 | 3.75 | 2.80 | 9.09% | 2.28 | 1.55 | 7.73% | 1.50 | 2.40 | 7.69% | |
| 2.10 | 3.55 | 2.90 | 9.31% | 2.25 | 1.58 | 7.18% | 1.52 | 2.38 | 7.24% | |
| 2.10 | 3.70 | 2.80 | 9.39% | 2.22 | 1.54 | 9.07% | 1.49 | 2.34 | 8.97% | |
| 2.10 | 3.50 | 2.88 | 9.84% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | 1.53 | 2.38 | 6.87% | |
| 2.05 | 3.75 | 2.75 | 10.56% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | 1.50 | 2.40 | 7.69% | |
| 2.06 | 3.74 | 2.65 | 11.52% | 2.17 | 1.55 | 9.58% | 1.50 | 2.28 | 9.52% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.15
X
3.85
2
2.90
Σπάρτανς - Στρανράερ LIVE
Σπάρτανς - Στρανράερ Στατιστικά
Σπάρτανς - Στρανράερ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σπάρτανς νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σπάρτανς, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Στρανράερ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στρανράερ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Λιγκ 2 Σκωτίας
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ