ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2-3 G
1.95
Στενχάουσμιουρ - Ρέιθ Ρόβερς Προγνωστικά
Συνάντηση κορυφής, με την πρωτοπόρο να υποδέχεται τη 2η ομάδα της βαθμολογίας και να τις χωρίζουν δύο βαθμοί. Η Στενχάουσμιουρ είναι το φαβορί, μετρά το απόλυτο στην έδρα της και θα βρει απέναντι της μία ομάδα αποδεκατισμένη από τις απουσίες. Οι Ρόβερς πάντως βγάζουν μαχητικότητα και αυταπάρνηση, το σκορ δεν ξεφεύγει στα παιχνίδια, τα 2-3 G ταιριάζουν στην αναμέτρηση.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2-3 G
Ποντάρισμα: 10.00
Πιθανή επιστροφή: 19.50
1.95
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
5
M
5
M
3
F
1
F
2
F
1
M
1
Στενχάουσμιουρ - Ρέιθ Ρόβερς Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.15 | 3.05 | 2.35 | 6.62% | 1.51 | 2.45 | 6.58% | 2.06 | 1.70 | 6.86% | |
| 3.15 | 3.00 | 2.28 | 8.21% | 1.50 | 2.42 | 7.40% | 2.06 | 1.69 | 7.16% | |
| 3.15 | 3.00 | 2.28 | 8.21% | 1.49 | 2.45 | 7.35% | 2.08 | 1.65 | 7.99% | |
| 3.10 | 3.00 | 2.30 | 8.32% | 1.50 | 2.40 | 7.69% | 2.10 | 1.66 | 7.29% | |
| 3.15 | 2.95 | 2.30 | 8.36% | 1.50 | 2.45 | 6.96% | 2.05 | 1.70 | 7.07% | |
| 3.10 | 3.10 | 2.20 | 9.07% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | |
| 3.09 | 2.96 | 2.28 | 9.10% | 1.50 | 2.40 | 7.69% | 2.04 | 1.69 | 7.57% | |
| 3.10 | 3.00 | 2.25 | 9.12% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | 2.05 | 1.68 | 7.67% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.15
X
3.10
2
2.35
Στενχάουσμιουρ - Ρέιθ Ρόβερς LIVE
Στενχάουσμιουρ - Ρέιθ Ρόβερς Στατιστικά
Στενχάουσμιουρ - Ρέιθ Ρόβερς Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Στενχάουσμιουρ νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στενχάουσμιουρ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ρέιθ Ρόβερς νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρέιθ Ρόβερς, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ Σκωτίας
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ