Αρμπρόουθ - Ντανφέρμλιν Προγνωστικά
Ακόμα μία αναμέτρηση στην Τσάμπιονσιπ που δείχνει κλειστή, δεν αποκλείεται να λήξει χωρίς νικητή. Η Αρμπρόουθ είναι στην τετράδα, η Ντανφέρμλιν θέλει το διπλό για να καλύψει το χαμένο έδαφος δεν πείθει όμως ακόμα. Η συμπαγής άμυνα των γηπεδούχων μας ωθεί στο Under 2,5.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
2
D
2
Αρμπρόουθ - Ντανφέρμλιν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.15 | 2.40 | 6.32% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | 1.98 | 1.78 | 6.27% | |
| 3.15 | 2.83 | 2.42 | 7.75% | 1.63 | 2.15 | 7.29% | 1.83 | 1.87 | 7.51% | |
| 3.05 | 3.00 | 2.35 | 7.98% | 1.64 | 2.14 | 7.15% | 1.85 | 1.87 | 7.00% | |
| 2.72 | 3.25 | 2.40 | 8.43% | 1.67 | 2.12 | 6.59% | 1.90 | 1.82 | 7.04% | |
| 3.00 | 2.85 | 2.45 | 8.46% | 1.64 | 2.13 | 7.34% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | |
| 3.11 | 2.77 | 2.39 | 9.17% | 1.62 | 2.15 | 7.61% | 1.78 | 1.92 | 7.63% | |
| 2.55 | 3.00 | 2.50 | 11.15% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.15
X
3.25
2
2.50
Αρμπρόουθ - Ντανφέρμλιν Στατιστικά
Αρμπρόουθ - Ντανφέρμλιν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αρμπρόουθ έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αρμπρόουθ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ντανφέρμλιν νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντανφέρμλιν, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ Σκωτίας
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ