Λιν - Στρομσγκόντσετ Προγνωστικά
Μετά από δύο σερί ήττες η Λιν ψάχνει το ματς που θα τη βοηθήσει να κάνει το restart και να απομακρυνθεί μια και καλή από την επικίνδυνη ζώνη. Ήδη η διοίκηση έχει ξεκινήσει τις μεταγραφές ενόψει 2027, οπότε χρειάζεται και το αγωνιστικό τμήμα να ακολουθήσει τον «ρυθμό». Πάντως, εντός είναι από τις πιο αδύναμες ομάδες της Κατηγορίας. Από την άλλη η «Γκόντσετ» έχει γαντζωθεί στην 3 θέση και καιροφυλακτεί για να εκμεταλλευτεί πιθανό στραβοπάτημα μιας εκ των δύο πρωτοπόρων. Σαφές προβάδισμα στην «Γκόντσετ» σε ανάλογα χαμηλή απόδοση.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
5
F
0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
6
F
2
M
1
Λιν - Στρομσγκόντσετ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.85 | 4.65 | 1.58 | 5.14% | 3.15 | 1.36 | 5.01% | 1.41 | 2.80 | 6.22% | |
| 4.60 | 4.50 | 1.58 | 6.76% | 3.20 | 1.32 | 6.55% | 1.40 | 2.80 | 6.67% | |
| 4.75 | 4.50 | 1.55 | 7.23% | 3.10 | 1.36 | 5.47% | 1.44 | 2.62 | 7.07% | |
| 4.70 | 4.50 | 1.55 | 7.42% | 3.10 | 1.32 | 7.42% | 1.40 | 2.72 | 7.57% | |
| 4.50 | 4.75 | 1.54 | 7.59% | 3.00 | 1.33 | 7.85% | 1.45 | 2.54 | 7.69% | |
| 4.80 | 4.50 | 1.52 | 8.13% | 3.00 | 1.35 | 6.90% | 1.46 | 2.62 | 6.25% | |
| 4.80 | 4.50 | 1.50 | 8.86% | 3.05 | 1.33 | 7.39% | 1.42 | 2.65 | 7.54% | |
| 4.60 | 4.40 | 1.53 | 8.95% | 3.00 | 1.34 | 7.37% | 1.44 | 2.59 | 7.45% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
4.85
X
4.75
2
1.58
Λιν - Στρομσγκόντσετ LIVE
Λιν - Στρομσγκόντσετ Στατιστικά
Λιν - Στρομσγκόντσετ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λιν νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λιν, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Στρομσγκόντσετ νίκησε 9 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στρομσγκόντσετ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Νορβηγίας
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ