Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Δυτική περιφέρεια. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες που θα τερματίσουν στην πρώτη οχτάδα. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Περισσότερες νίκες.
Αλ Γκαράφα - Εστεγκλάλ Προγνωστικά
Η Αλ Γκαράφα υπερτερεί σε ξένους από την Τρακτόρ, αλλά βρίσκεται σε κάκιστη κατάσταση. Ανασταλτικά «μπάζει» από παντού και δεν πείθει ότι μπορεί να βρει λύσεις άμεσα. Η Εστεγκλάλ εντυπωσίασε στην πρεμιέρα. Υπάρχει η πιθανή απουσία του ηγέτη Ασάνι (Ε) και θα αποφύγουμε να ποντάρουμε στο διπλό. Προτιμότερη επιλογή το G/G & Over 2,5.
Αλ Γκαράφα - Εστεγκλάλ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
0
1/1
Αλ Γκαράφα - Εστεγκλάλ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.60 | 2.41 | 5.33% | 2.10 | 1.72 | 5.45% | 1.59 | 2.29 | 6.16% | |
| 2.75 | 3.50 | 2.40 | 6.19% | 2.02 | 1.73 | 6.81% | 1.61 | 2.20 | 7.03% | |
| 2.75 | 3.50 | 2.37 | 6.65% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 2.75 | 3.30 | 2.45 | 6.96% | 2.05 | 1.75 | 5.59% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 2.71 | 3.66 | 2.30 | 7.15% | 2.05 | 1.71 | 6.77% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 2.70 | 3.63 | 2.30 | 7.46% | 2.05 | 1.72 | 6.47% | 1.63 | 2.18 | 6.73% | |
| 2.70 | 3.60 | 2.30 | 7.66% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | 1.53 | 2.35 | 7.33% | |
| 2.65 | 3.40 | 2.35 | 8.84% | 2.08 | 1.65 | 7.99% | 1.55 | 2.25 | 8.22% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.75
X
3.66
2
2.45
Αλ Γκαράφα - Εστεγκλάλ LIVE
Αλ Γκαράφα - Εστεγκλάλ Στατιστικά
Αλ Γκαράφα - Εστεγκλάλ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αλ Γκαράφα έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλ Γκαράφα, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Εστεγκλάλ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Εστεγκλάλ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ