ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
-
ΚΛΑΜΠ ΝΤΕ ΡΕΓΚΑΤΑΣ
Estadio Castelao (63.903)
Αίθριος
Ντάβι Λακέρδα (Brazil)
Κωδ. 902VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 & Under 3,5
2.40
Φορταλέζα - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Προγνωστικά
Στην τελική ευθεία της Σέριε Β, όταν δύο ομάδες παλεύουν με αξιώσεις για την άνοδο, η έδρα έχει… τεράστια σημασία. Πόσο μάλλον όταν εκείνη είναι το «Καστελάο» και γηπεδούχος η Φορταλέζα, που έχει να χάσει εκεί από τις 17/6. Η Ρεγκάτας από την άλλη, τα πηγαίνει πολύ άσχημα στα εκτός τελευταία, μετρώντας τέσσερις διαδοχικές ήττες, εκ των οποίων η μία, ήρθε από την υποβιβασμένη Πόντε Πρέτα των… πιτσιρικάδων. Αξίζει η παρακάτω επιλογή.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 & Under 3,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.40
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
0
21/0
D
11
14/0
F
3
2/0
F
1
18/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
9
21/0
Φορταλέζα - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.25 | 3.60 | 5.81% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 2.05 | 3.33 | 3.60 | 6.18% | 1.81 | 1.92 | 6.83% | 1.74 | 1.95 | 8.05% | |
| 2.10 | 3.30 | 3.45 | 6.46% | 1.88 | 1.87 | 6.25% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | |
| 2.09 | 3.30 | 3.45 | 6.66% | 1.91 | 1.89 | 5.00% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | |
| 2.06 | 3.30 | 3.45 | 7.26% | 1.87 | 1.89 | 6.00% | 1.76 | 1.96 | 7.27% | |
| 2.08 | 3.32 | 3.36 | 7.37% | 1.82 | 1.92 | 6.57% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 2.05 | 3.35 | 3.35 | 7.82% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | 1.74 | 1.97 | 7.61% | |
| 2.05 | 3.25 | 3.35 | 8.59% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.75 | 1.98 | 7.10% | |
| 1.98 | 3.20 | 3.35 | 10.40% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.75 | 1.95 | 7.77% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.10
X
3.35
2
3.60
Φορταλέζα - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Στατιστικά
Φορταλέζα - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Φορταλέζα νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φορταλέζα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κλαμπ ντε Ρεγκάτας έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κλαμπ ντε Ρεγκάτας, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Βραζιλίας
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ