ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
1.80
Ουνιβερσιτάριο - Μελγάρ Προγνωστικά
Οι δυο ομάδες έχουν «βαριά» φανέλα και διεκδικούν την πρωτιά στο τρέχον Κλαουσούρα. Γνωρίζουν καλά ότι πρέπει να τερματίσουν στην κορυφή για να αγωνιστούν στα play offs τίτλου, μέσα Δεκεμβρίου. Η Ουνιβερσιτάριο άλλαξε προπονητή, με τον Έκτορ Ραούλ Κούπερ να αποχωρεί και τον παλιό γνώριμο, Φαμπιάν Μπούστος, να τον διαδέχεται. Γνωρίζει καλά τη φανέλα της «U» και μπορεί να τη βοηθήσει. Η Μελγάρ μακριά από την Αρεκίπα -συνήθως- προβληματίζει και αυτό δεν περνά απαρατήρητο. Ο άσος είναι η επιλογή μας, οριακά αποδεκτός βέβαια στην παρούσα απόδοση.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Ουνιβερσιτάριο
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.80
Ουνιβερσιτάριο - Μελγάρ Ενδεκάδες
Ουνιβερσιτάριο - Μελγάρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.92 | 3.05 | 4.85 | 5.20% | 1.74 | 2.08 | 5.26% | 1.86 | 1.89 | 6.26% | |
| 1.98 | 3.20 | 4.10 | 5.79% | 1.72 | 2.08 | 5.85% | 1.85 | 1.88 | 6.76% | |
| 1.93 | 3.00 | 4.75 | 5.84% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | 1.80 | 1.86 | 8.52% | |
| 1.83 | 3.15 | 4.85 | 6.55% | 1.75 | 2.04 | 5.80% | 1.84 | 1.89 | 6.77% | |
| 1.83 | 2.95 | 4.85 | 8.39% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 1.90 | 2.88 | 4.50 | 8.74% | 1.75 | 2.05 | 5.59% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 1.89 | 2.76 | 4.75 | 9.25% | 1.71 | 2.01 | 7.60% | 1.74 | 1.96 | 7.83% | |
| 1.83 | 2.80 | 4.80 | 10.07% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.98
X
3.20
2
4.85
Ουνιβερσιτάριο - Μελγάρ Στατιστικά
Ουνιβερσιτάριο - Μελγάρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ουνιβερσιτάριο νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουνιβερσιτάριο, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μελγάρ έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μελγάρ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ