Αλιάνσα - Αγκίλας Ντοράντας Προγνωστικά
Η Αλιάνσα έχασε με 3-1 στο Κάλι από την Ντεπορτίβο, αν και είχε προηγηθεί. Η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη, οι γηπεδούχοι έδειχναν ασταμάτητοι. Οι Άγκιλας βρίσκονται στο +3 από την αντίπαλό τους, εκτός έδρας συνήθως παίζουν με αντεπιθέσεις. Την προηγούμενη αγωνιστική ξεπέρασαν το εμπόδιο των Χαγουάρες (2-0). Δυο μέτριες ομάδες που θα αναμετρηθούν σε δυσμενείς καιρικές συνθήκες στην πόλη της Βαγεδουπάρ, το παιχνίδι δεν μας προσφέρει κάποια στοιχηματική ευκαιρία.
Αλιάνσα - Αγκίλας Ντοράντας Ενδεκάδες
Αλιάνσα - Αγκίλας Ντοράντας Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.05 | 2.95 | 6.27% | 1.66 | 2.20 | 5.39% | 1.85 | 1.88 | 6.76% | |
| 2.45 | 3.20 | 2.85 | 6.68% | 1.63 | 2.12 | 7.85% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 2.52 | 3.00 | 2.92 | 6.77% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | 1.82 | 1.90 | 7.04% | |
| 2.50 | 3.00 | 2.90 | 7.25% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 2.45 | 3.10 | 2.85 | 7.55% | 1.65 | 2.18 | 6.08% | 1.88 | 1.85 | 6.76% | |
| 2.40 | 3.10 | 2.90 | 7.76% | 1.65 | 2.10 | 7.60% | 1.87 | 1.83 | 7.51% | |
| 2.41 | 3.05 | 2.90 | 8.06% | 1.64 | 2.13 | 7.34% | 1.87 | 1.84 | 7.26% | |
| 2.57 | 3.05 | 2.67 | 8.38% | 1.64 | 2.10 | 7.91% | 1.84 | 1.85 | 7.75% | |
| 2.39 | 3.07 | 2.80 | 9.20% | 1.62 | 2.05 | 9.51% | 1.80 | 1.82 | 9.50% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.57
X
3.20
2
2.95
Αλιάνσα - Αγκίλας Ντοράντας Στατιστικά
Αλιάνσα - Αγκίλας Ντοράντας Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αλιάνσα έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλιάνσα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Αγκίλας Ντοράντας έχει φέρει 6 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αγκίλας Ντοράντας, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ