Πο - Νανσί Προγνωστικά
Οι αποδόσεις χρίζουν φαβορί την Πο, η οποία όμως, εντός έδρας νικάει σπανίως, ενώ πολλές φορές παίζει ψηλά και… ξεχνάει να γυρίσει. Η Νανσί από την άλλη, είναι ασταθής κι αναξιόπιστη. Αν και η παράδοση δείχνει G/G & Over 2,5, το πιο συνετό είναι να μείνουμε μακριά!
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
2
0/0
D
0
2/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
2
0/0
F
2
0/0
D
1
1/0
D
1
1/0
Πο - Νανσί Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.20 | 2.82 | 4.92% | 1.78 | 2.05 | 4.73% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 2.53 | 3.25 | 2.85 | 5.11% | 1.77 | 2.03 | 5.44% | 1.77 | 2.00 | 6.10% | |
| 2.60 | 3.15 | 2.75 | 6.17% | 1.73 | 2.05 | 6.18% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 2.54 | 3.10 | 2.80 | 6.84% | 1.72 | 2.15 | 4.44% | 1.81 | 1.88 | 7.78% | |
| 2.60 | 3.00 | 2.80 | 6.98% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 2.48 | 3.02 | 2.74 | 9.03% | 1.73 | 1.97 | 7.89% | 1.76 | 1.94 | 7.72% | |
| 2.55 | 3.00 | 2.62 | 9.68% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.60
X
3.25
2
2.85
Πο - Νανσί Στατιστικά
Πο - Νανσί Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Πο έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Πο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Νανσί έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νανσί, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Λιγκ 2
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ