ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΜΕΝΤΟΣΑ
-
ΛΑΝΟΥΣ
Estadio Víctor Antonio Legrotaglie (11.500)
Άστατος
1.050 χλμ.
Φ. Βιόλα (Αργεντινή)
Κωδ. 879VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Χ2 & Under 3,5
1.60
Χιμνάσια Μεντόσα - Λανούς Προγνωστικά
Προσπαθεί να συνέλθει από το σοκ του αποκλεισμού από το Κύπελλο η Χιμνάσια Μεντόσα, που είναι βελτιωμένη, πάντως και πήρε αποτελέσματα στο Απερτούρα, μετά την αλλαγή προπονητή. Από συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Λανούς, που είναι καλύτερη ομάδα και μπορεί να επιστρέψει αήττητη στο Μπουένος Άιρες.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Χ2 & Under 3,5
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: -5.00
1.60
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
0/0
Ε
14
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
5/0
Α
0
4/1
Μ
14
Μ
1
5/0
Ε
2
3/0
Χιμνάσια Μεντόσα - Λανούς Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 2.88 | 2.52 | 4.92% | 1.34 | 3.25 | 5.12% | 2.44 | 1.52 | 6.34% | |
| 3.20 | 2.70 | 2.70 | 5.05% | 1.36 | 3.10 | 5.47% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | |
| 3.10 | 2.65 | 2.80 | 5.40% | 1.27 | 3.80 | 4.81% | 2.75 | 1.41 | 6.79% | |
| 3.20 | 2.65 | 2.70 | 5.68% | 1.30 | 3.20 | 7.56% | 2.40 | 1.50 | 7.69% | |
| 3.15 | 2.67 | 2.70 | 5.87% | 1.34 | 3.30 | 4.70% | 2.40 | 1.53 | 6.56% | |
| 3.05 | 2.65 | 2.75 | 6.44% | 1.35 | 2.95 | 7.38% | 2.55 | 1.50 | 5.56% | |
| 3.11 | 2.69 | 2.66 | 6.47% | 1.33 | 3.10 | 6.93% | 2.38 | 1.54 | 6.50% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.25
X
2.88
2
2.80
Χιμνάσια Μεντόσα - Λανούς Στατιστικά
Χιμνάσια Μεντόσα - Λανούς Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Χιμνάσια Μεντόσα νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χιμνάσια Μεντόσα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λανούς νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λανούς, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ