ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΡΙΟ ΚΟΥΑΡΤΟ
-
ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ
Antonio Candini (12.000)
Άστατος
696 χλμ.
Πάμπλο Ντοβάλο (Αργεντινή)
Κωδ. 1061VAR
Εστουδιάντες Ρίο Κουάρτο - Μπαράκας Σεντράλ Προγνωστικά
Θα πρέπει, επιτέλους, να εκμεταλλευτεί την έδρα της η Εστουδιάντες Ρίο Κουάρτο αν θέλει να μπει ξανά στο κόλπο της παραμονής. Δεν θα αλλάξει, βέβαια, το γνώριμο στυλ της και θα πάει σε χαμηλό τέμπο να «κλέψει» το αποτέλεσμα από την Μπαράκας Σεντράλ, που δεν βρίσκεται και στα καλύτερα της. Περιμένουμε ματς με μετρημένες φάσεις και λίγα γκολ.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
7
0/0
Α
0
0/0
Μ
0
0/0
Ε
10
0/0
Ε
6
0/0
Ε
0
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
2
35/4
Ε
1
11/1
Εστουδιάντες Ρίο Κουάρτο - Μπαράκας Σεντράλ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 2.80 | 3.70 | 5.03% | 1.30 | 3.50 | 5.21% | 2.62 | 1.44 | 7.07% | |
| 2.40 | 2.73 | 3.70 | 5.05% | 1.29 | 3.55 | 5.38% | 2.60 | 1.46 | 6.50% | |
| 2.40 | 2.70 | 3.70 | 5.42% | 1.27 | 3.80 | 4.81% | 2.80 | 1.40 | 6.67% | |
| 2.32 | 2.67 | 3.95 | 5.55% | 1.33 | 3.35 | 4.80% | 2.47 | 1.50 | 6.68% | |
| 2.35 | 2.75 | 3.65 | 5.94% | 1.35 | 2.85 | 8.39% | 2.60 | 1.45 | 6.91% | |
| 2.35 | 2.70 | 3.70 | 6.21% | 1.28 | 3.35 | 7.39% | 2.55 | 1.45 | 7.56% | |
| 2.36 | 2.74 | 3.57 | 6.44% | 1.30 | 3.30 | 6.74% | 2.50 | 1.49 | 6.64% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.40
X
2.80
2
3.95
Εστουδιάντες Ρίο Κουάρτο - Μπαράκας Σεντράλ Στατιστικά
Εστουδιάντες Ρίο Κουάρτο - Μπαράκας Σεντράλ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Εστουδιάντες Ρίο Κουάρτο έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Εστουδιάντες Ρίο Κουάρτο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μπαράκας Σεντράλ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπαράκας Σεντράλ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ