ΤΟΛΟΥΚΑ
-
ΧΟΥΑΡΕΣ
Estadio Nemesio Díez (30.000)
Αίθριος
1.549 χλμ.
Σανταντέρ Αγκίρε (Μεξικό)
Κωδ. 610VAR
Τολούκα - Χουάρες Προγνωστικά
Έκανε επίδειξη δύναμης και πέτυχε σπουδαία εκτός έδρας νίκη με 3-2 επί της Πούμας, την τέταρτη συνεχόμενη στο πρωτάθλημα, η Τολούκα. Εξέτισε ο πολύτιμος Ρουίς (Μ). Έκανε τη μεγάλη έκπληξη και επικράτησε με 2-1 επί της Κλαμπ Αμέρικα η Χουάρες. Νοκ άουτ ο σημαντικός Μάντσον (Ε). Χαμηλός αλλά δίκαιος ο άσος, μπορεί να συνδυαστεί με γκολ.
Τολούκα - Χουάρες Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.51 | 4.25 | 6.50 | 4.89% | 2.15 | 1.72 | 4.44% | 1.84 | 1.93 | 5.80% | |
| 1.48 | 4.45 | 6.50 | 5.15% | 2.10 | 1.72 | 5.45% | 1.87 | 1.88 | 6.25% | |
| 1.38 | 4.75 | 8.00 | 5.67% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 1.50 | 4.20 | 6.40 | 5.75% | 2.12 | 1.72 | 5.04% | 1.82 | 1.93 | 6.33% | |
| 1.47 | 4.40 | 6.40 | 6.00% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.83 | 1.91 | 6.54% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.51
X
4.75
2
8.00
Τολούκα - Χουάρες Στατιστικά
Τολούκα - Χουάρες Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Τολούκα νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τολούκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χουάρες έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χουάρες, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Liga MX
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ