ΦΑΜΑΛΙΚΑΟ
-
ΑΡΟΥΚΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
1.82
Φαμαλικάο - Αρούκα Προγνωστικά
Διαφορετικούς στόχους έχουν οι δύο ομάδες στο φετινό πρωτάθλημα, με τους γηπεδούχους να θέλουν να διεκδικήσουν μέχρι τέλους την ευρωπαϊκή έξοδο, τη στιγμή που οι φιλοξενούμενοι θέλουν να μείνουν μακριά από την ζώνη του υποβιβασμού. Η Φαμαλικάο δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη κόντρα στη Ρίο Αβε και σαφέστατα δεν θέλει να έχει κάποιο... στραβοπάτημα στην έδρα της, με την Αρούκα πάντως να είναι άκρως επικίνδυνη. Θα επιλέξουμε όμως τη νίκη των γηπεδούχων.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Φαμαλικάο
Ποντάρισμα: 20.00
Κέρδος: +16.40
1.82
Φαμαλικάο - Αρούκα Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
15/0
Α
1
0/0
Μ
17
0/0
Μ
1
23/4
Μ
0
23/0
Ε
27
Ε
0
24/3
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
21/1
Μ
7
10/0
Μ
5
5/0
Μ
1
21/5
Μ
1
16/1
Φαμαλικάο - Αρούκα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.68 | 3.85 | 5.30 | 4.18% | 1.93 | 1.89 | 4.51% | 1.87 | 1.93 | 5.02% | |
| 1.67 | 3.85 | 5.30 | 4.51% | 1.95 | 1.87 | 4.54% | 1.83 | 1.91 | 6.54% | |
| 1.66 | 3.75 | 5.20 | 5.78% | 1.90 | 1.85 | 6.27% | 1.85 | 1.90 | 6.27% | |
| 1.65 | 3.70 | 5.25 | 6.26% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 1.63 | 3.75 | 5.33 | 6.35% | 1.90 | 1.83 | 6.78% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 1.60 | 3.85 | 5.40 | 6.54% | 1.92 | 1.82 | 6.57% | 1.85 | 1.90 | 6.27% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.68
X
3.85
2
5.40
Φαμαλικάο - Αρούκα Στατιστικά
Φαμαλικάο - Αρούκα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Φαμαλικάο έχει φέρει 6 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φαμαλικάο, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Αρούκα έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αρούκα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ