ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ
-
ΝΤΕΦΕΝΣΑ XΟΥΣΤΙΤΣΙΑ
Estadio Marcelo Bielsa (42.000)
Αίθριος
320 χλμ.
Φ. Βιόλα (Αργεντινή)
Κωδ. 455VAR
Νιούελς Ολντ Μπόις - Ντεφένσα Xουστίτσια Προγνωστικά
Ουραγός στη βαθμολογία του ομίλου της είναι η Νιούελς Ολντ Μπόις και «καίγεται» για βαθμούς, προκειμένου να βελτιώσει τη θέση της. Θα πρέπει να εκμεταλλευτεί την έδρα της για να τα καταφέρει. Σε καλή κατάσταση βρίσκεται η Ντεφένσα Χουστίτσια, που δεν έχει λόγους να «ανοίξει» τον ρυθμό. Πιθανό το «Χ» στο ημίχρονο.
Νιούελς Ολντ Μπόις - Ντεφένσα Xουστίτσια Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
2
26/4
Α
1
34/1
Μ
3
28/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
6/0
Ε
0
1/0
Νιούελς Ολντ Μπόις - Ντεφένσα Xουστίτσια Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.13 | 3.05 | 3.90 | 5.10% | 1.40 | 2.92 | 5.37% | 2.34 | 1.56 | 6.40% | |
| 2.18 | 2.87 | 4.05 | 5.13% | 1.42 | 2.90 | 4.68% | 2.30 | 1.57 | 6.69% | |
| 2.15 | 3.00 | 3.90 | 5.20% | 1.40 | 2.88 | 5.79% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | |
| 2.20 | 2.85 | 3.95 | 5.53% | 1.40 | 2.80 | 6.67% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | |
| 2.20 | 2.80 | 4.00 | 5.81% | 1.35 | 3.20 | 5.05% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | |
| 2.13 | 2.90 | 4.00 | 6.04% | 1.40 | 2.70 | 7.80% | 2.35 | 1.53 | 7.33% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.20
X
3.05
2
4.05
Νιούελς Ολντ Μπόις - Ντεφένσα Xουστίτσια Στατιστικά
Νιούελς Ολντ Μπόις - Ντεφένσα Xουστίτσια Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Νιούελς Ολντ Μπόις έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νιούελς Ολντ Μπόις, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ντεφένσα Xουστίτσια νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντεφένσα Xουστίτσια, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ