ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
-
ΠΑΡΙ FC
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Ράμος (Παρί) να σκοράρει
1.72
Παρί Σεν Ζερμέν - Παρί FC Προγνωστικά
Μπορεί η Παρί ΣΖ να κουβαλάει κούραση από το μεσοβδόμαδο ματς, αλλά θα βρει τρόπο να φτάσει στην πρόκριση με τον έναν ή τον άλλον τρόπο, κόντρα σε μία φιλοξενούμενη που δεν πατάει καλά εδώ και καιρό, ενώ συνεχίζει να ταλανίζεται από αρκετές απουσίες. Καμία αξία στον άσο και τους συνδυασμούς του, αξίζει το ποντάρισμα στο να βρει δίχτυα ο φορ Ράμος που λογικά τώρα θα ξεκινήσει από την αρχή. Η αλήθεια είναι ότι αποδίδει καλύτερα όταν μπαίνει από τον πάγκο, αλλά εδώ υπάρχουν όλα τα φόντα για να βάλει εκ νέου το όνομα του στον πίνακα των σκόρερ.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Ράμος (Παρί) να σκοράρει
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.72
Παρί Σεν Ζερμέν - Παρί FC Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
3
1/0
Α
11
9/2
Α
0
12/0
Μ
3
3/0
Ε
3
14/1
Ε
2
10/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
18
0/0
Α
4
12/1
Α
2
0/0
Μ
6
11/1
Μ
2
16/6
Ε
7
2/0
Ε
1
0/0
Ε
2
8/1
Ε
2
0/0
Παρί Σεν Ζερμέν - Παρί FC Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 7.20 | 16.00 | 4.66% | 3.45 | 1.31 | 5.05% | 1.78 | 1.95 | 6.94% | |
| 1.16 | 8.50 | 13.50 | 5.10% | 3.60 | 1.28 | 5.57% | 1.77 | 1.99 | 6.32% | |
| 1.20 | 6.70 | 12.75 | 5.75% | 2.80 | 1.42 | 5.78% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
| 1.18 | 7.50 | 11.00 | 6.69% | 3.40 | 1.27 | 7.54% | 1.75 | 1.95 | 7.77% | |
| 1.18 | 7.50 | 11.00 | 6.69% | 3.60 | 1.28 | 5.57% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 1.17 | 6.90 | 12.50 | 7.38% | 3.30 | 1.28 | 7.77% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.20
X
8.50
2
16.00
Παρί Σεν Ζερμέν - Παρί FC Στατιστικά
Παρί Σεν Ζερμέν - Παρί FC Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Παρί Σεν Ζερμέν, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Παρί FC έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Παρί FC, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μονός αγώνας για τη φάση των «32» του Κυπέλλου. Σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί απευθείας η διαδικασία των πέναλτι. Χωρίς VAR. Τοπικό ντέρμπι.