ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝΤ-ΓΚΙΛΟΥΑΖ
-
ΙΝΤΕΡ
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2 & Under 4,5
2.10
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Ίντερ Προγνωστικά
Ο νέος προπονητής της Ουνιόν, ο Ουμπέρ, δεν πρόκειται να θα βάλει τις γραμμές τόσο ψηλά όπως είχε κάνει ο προκάτοχός του στο προηγούμενο ματς, όταν δέχτηκε τέσσερα γκολ από τη Νιούκαστλ. Αυτήν τη φορά η ομάδα των Βρυξελλών θα πάει πολύ κλειστά. Η Ίντερ πάντως, διαθέτει τους παίκτες που μπορούν να την οδηγήσουν στη νίκη, έστω και με μικρό σκορ.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2 & Under 4,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +11.00
2.10
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Ίντερ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
6
2/0
Ε
4
2/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
2
2/0
Α
1
2/0
Ε
2
2/2
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Ίντερ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.20 | 3.55 | 1.75 | 4.35% | 1.87 | 1.95 | 4.54% | 1.82 | 1.93 | 6.33% | |
| 5.00 | 3.58 | 1.75 | 4.83% | 1.81 | 1.89 | 7.54% | 1.81 | 1.89 | 7.54% | |
| 4.75 | 3.66 | 1.76 | 4.94% | 1.90 | 1.92 | 4.50% | 1.86 | 1.95 | 4.80% | |
| 4.75 | 3.70 | 1.75 | 4.96% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 5.10 | 3.60 | 1.72 | 5.24% | 1.87 | 1.93 | 5.02% | 1.85 | 1.90 | 6.27% | |
| 5.05 | 3.40 | 1.73 | 6.56% | 1.89 | 1.91 | 5.00% | 1.80 | 1.93 | 6.86% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
5.20
X
3.70
2
1.76
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Ίντερ Στατιστικά
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Ίντερ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ίντερ νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ίντερ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 3η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA. Σε ουδέτερο, στο γήπεδο της Άντερλεχτ.