Σχόλια αγώνα:
Ίντερ - Σλάβια Πράγας Προγνωστικά
Η Ίντερ είναι από τις πρώτες ομάδες που κατανόησαν πέρυσι το πόσο σημαντικό είναι να γλιτώσουν μία φάση τερματίζοντας στην οκτάδα. Η Σλάβια Πράγας δεν είναι αμελητέα ποσότητα, ωστόσο η έκβαση του ματς εξαρτάται από τις ορέξεις του φαβορί και δεν θα τις ανιχνεύσουμε με χαμηλή απόδοση.
Ίντερ - Σλάβια Πράγας Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
11
13/0
Α
5
0/0
Α
5
0/0
Α
3
0/0
Ε
2
0/0
Ίντερ - Σλάβια Πράγας Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 5.50 | 8.30 | 4.63% | 2.37 | 1.52 | 7.39% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | |
| 1.35 | 5.30 | 8.25 | 4.82% | 2.42 | 1.57 | 4.78% | 1.87 | 1.87 | 6.50% | |
| 1.33 | 5.50 | 8.50 | 4.88% | 2.40 | 1.58 | 4.72% | 1.86 | 1.86 | 7.00% | |
| 1.33 | 5.50 | 8.50 | 4.88% | 2.40 | 1.52 | 6.94% | 1.86 | 1.95 | 4.80% | |
| 1.33 | 5.40 | 8.50 | 5.19% | |||||||
| 1.33 | 5.50 | 8.00 | 5.54% | 2.38 | 1.57 | 5.40% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.35
X
5.50
2
8.50
Ίντερ - Σλάβια Πράγας Στατιστικά
Ίντερ - Σλάβια Πράγας Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ίντερ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ίντερ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σλάβια Πράγας νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σλάβια Πράγας, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 2η αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.