ΣΤΕΑΟΥΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ
-
ΜΠΟΛΟΝΙΑ
Arena Naţională (55,611)
Άστατος
799 χλμ.
Άντρις Τρεϊμάνις (Λετονία)
Κωδ. 955VAR
Σχόλια αγώνα:
Στεάουα Βουκουρεστίου - Μπολόνια Προγνωστικά
Η Στεάουα ηττήθηκε καθαρά από τη Γιουνγκ Μπόις στο Κόνφερενς Λιγκ, ενώ προέρχεται από γκέλα από τη νεοφώτιστη Μεταλογκλόμπους στο Πρωτάθλημα. Η Μπολόνια δείχνει μαχητική εικόνα αυτό το χρονικό διάστημα, παραμένοντας τέσσερα διαδοχικά παιχνίδια αήττητη ανεξαρτήτως διοργάνωσης. Πιο πειστικά δείγματα παρουσιάζει η Μπολόνια και μπορεί να πάρει τους τρεις πόντους κόντρα στη Στεάουα.
Στεάουα Βουκουρεστίου - Μπολόνια Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
3
0/0
Α
1
0/0
Α
3
0/0
Α
1
0/0
Μ
0
0/0
Ε
0
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
2/0
Μ
6
0/0
Ε
6
1/0
Ε
0
2/0
Στεάουα Βουκουρεστίου - Μπολόνια Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.50 | 4.00 | 1.55 | 4.67% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | |
| 6.40 | 4.10 | 1.54 | 4.72% | 1.84 | 1.97 | 4.86% | 2.08 | 1.75 | 4.96% | |
| 6.20 | 3.95 | 1.57 | 4.89% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | |
| 5.35 | 3.85 | 1.65 | 5.01% | 1.94 | 1.87 | 4.78% | 1.85 | 1.88 | 6.76% | |
| 5.75 | 3.90 | 1.60 | 5.24% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 6.40 | 4.00 | 1.53 | 5.65% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 2.10 | 1.73 | 5.14% | |
| 7.50 | 3.66 | 1.48 | 7.60% | 1.63 | 2.20 | 6.37% | 2.33 | 1.53 | 7.65% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
7.50
X
4.10
2
1.65
Στεάουα Βουκουρεστίου - Μπολόνια Στατιστικά
Στεάουα Βουκουρεστίου - Μπολόνια Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Στεάουα Βουκουρεστίου έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στεάουα Βουκουρεστίου, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μπολόνια νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπολόνια, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 3η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.