Νταεγού - Ουλσάν Προγνωστικά
Η Νταεγού βρίσκεται στην τελευταία θέση και με τη διαφορά από τα μπαράζ στο -9 ρεαλιστικά κυνηγάει ένα «θαύμα» για να αντιστρέψει την κατάσταση. Δείχνει όμως μία διάθεση στα τελευταία παιχνίδια να παλέψει για τις πιθανότητες που της αντιστοιχούν. Η Ουλσάν δεν έχει καμία σχέση με την ομάδα της προηγούμενης τριετίας που κατέκτησε τον τίτλο. Στο G/G.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
34
6/0
Τ
0
5/0
Α
9
9/0
Ε
0
6/0
Νταεγού - Ουλσάν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.80 | 1.90 | 5.32% | 2.17 | 1.70 | 4.68% | ||||
| 3.80 | 3.66 | 1.87 | 6.64% | 2.05 | 1.69 | 7.37% | 1.66 | 2.10 | 7.29% | |
| 3.70 | 3.70 | 1.88 | 6.76% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | |
| 3.45 | 3.60 | 1.98 | 6.78% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.55 | 2.30 | 7.40% | |
| 3.10 | 3.40 | 2.10 | 8.50% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.53 | 2.38 | 6.87% | |
| 3.45 | 3.60 | 1.88 | 9.05% | 2.12 | 1.64 | 7.53% | 1.59 | 2.21 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.80
X
3.80
2
2.10
Νταεγού - Ουλσάν Στατιστικά
Νταεγού - Ουλσάν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Νταεγού νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νταεγού, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ουλσάν νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουλσάν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία K League 1 Νότιας Κορέας
Βαθμολογία
8.7/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.5
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.0
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ