ΝΤΕΝΤΕΡ
-
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
DENDER Football Complex (6.421)
Ζέστη
23 χλμ.
Λόουρενς Βίσερ
Κωδ. 1002VAR
Ντέντερ - Άντερλεχτ Προγνωστικά
Η Ντέντερ «καίγεται» για το αποτέλεσμα, αλλά δεν θα ρισκάρει. Η Άντερλεχτ από την άλλη, θα ψάξει τη νίκη, χωρίς όμως να παίξει φουλ επίθεση. Το «διπλό» είναι δύσκολο, όμως σε απόδοση κοντά στο διπλασιασμό αξίζει το ρίσκο.
Ντέντερ - Άντερλεχτ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
3
0/0
Ε
3
0/0
Ε
1
2/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
7
0/0
Α
7
0/0
Α
3
0/0
Α
0
2/0
Μ
7
0/0
Μ
0
3/0
Μ
0
3/0
Μ
0
3/3
Ε
0
0/0
Ντέντερ - Άντερλεχτ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.60 | 2.15 | 4.39% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 3.25 | 3.50 | 2.20 | 4.58% | 2.00 | 1.82 | 4.71% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 3.20 | 3.55 | 2.20 | 4.65% | 1.97 | 1.80 | 5.94% | 1.64 | 2.10 | 7.91% | |
| 3.50 | 3.50 | 2.07 | 5.17% | 2.07 | 1.75 | 5.17% | ||||
| 3.07 | 3.53 | 2.17 | 6.53% | 1.96 | 1.78 | 6.72% | 1.67 | 2.12 | 6.59% | |
| 3.60 | 3.50 | 1.86 | 9.18% | 1.96 | 1.77 | 6.99% | 1.70 | 2.08 | 6.46% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.60
X
3.60
2
2.20
Ντέντερ - Άντερλεχτ Στατιστικά
Ντέντερ - Άντερλεχτ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ντέντερ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντέντερ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Άντερλεχτ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Άντερλεχτ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ