FC ΑΙΝΤΧΟΦΕΝ
-
ΚΑΜΠΟΥΡ
Jan Louwers Stadion (5.400), συνθετικό τερέν
Βροχή
246 χλμ.
Ρόμπιν Χένσχενς (Ολλανδία)
Κωδ. 157
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Χ2 & Under 3.5
2.02
FC Αϊντχόφεν - Καμπούρ Προγνωστικά
Η Καμπούρ μπήκε πολύ δυνατά στο 2025 και ειδικεύεται σε εκτός έδρας αποστολές. Η Αϊντχόφεν προέρχεται επίσης από σημαντικό διπλό, ωστόσο παρουσιάζεται αδύναμη ως γηπεδούχος. Διαθέτει μάλιστα τη χειρότερη εντός έδρας επίθεση και η Καμπούρ αντίστοιχα την καλύτερη εκτός έδρας άμυνα. Οι αριθμοί και η φόρμα μας οδηγούν προς τα δεξιά.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Χ2 & Under 3.5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.02
FC Αϊντχόφεν - Καμπούρ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
2
20/0
Α
24
0/0
Μ
0
21/6
Μ
2
17/1
Ε
2
16/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
10/0
Μ
24
0/0
Μ
24
0/0
Ε
1
21/6
FC Αϊντχόφεν - Καμπούρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.60 | 2.05 | 5.63% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.60 | 2.30 | 5.64% | |
| 3.45 | 3.45 | 2.05 | 6.32% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | 1.57 | 2.27 | 7.19% | |
| 3.40 | 3.80 | 1.95 | 6.55% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 3.50 | 3.50 | 1.96 | 7.55% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 3.40 | 3.60 | 1.95 | 7.81% | 2.10 | 1.65 | 7.60% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.50
X
3.80
2
2.05
FC Αϊντχόφεν - Καμπούρ Στατιστικά
FC Αϊντχόφεν - Καμπούρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα FC Αϊντχόφεν έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας FC Αϊντχόφεν, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Καμπούρ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καμπούρ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ