ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝΤ-ΓΚΙΛΟΥΑΖ
-
ΝΙΣ
King Baudouin Stadium (50.093)
Παγετός
Ουδέτερο (Ίδια Πόλη / 823 χλμ.)
Κρις Κάβανα (Αγγλία)
Κωδ. 929VAR
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1Χ & G/G
2.20
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Νις Προγνωστικά
Η Ουνιόν δεν τα καταφέρνει στο μεγάλο στάδιο που παίζει κι έχει ορισμένες σημαντικές απουσίες. Η Νις σνομπάρει πλέον την Ευρώπη, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως θα κάτσει να χάσει. Και αυτή όμως με απουσίες. Πιθανό το να βρουν αμφότερες δίχτυα. Το ζευγάρι καλύπτεται με combo bet 1X & G/G, που προσφέρεται σε απόδοση 2,20.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1Χ & G/G
Ποντάρισμα: 7.00
Κέρδος: +8.40
2.20
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Νις Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
7
2/0
Α
0
6/1
Α
1
14/0
Μ
11
10/0
Μ
0
11/0
Μ
0
5/1
Ε
5
9/0
Ε
0
12/4
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
2/1
Α
4
2/0
Α
3
9/0
Α
3
8/0
Α
2
7/1
Α
1
7/0
Μ
18
0/0
Μ
2
8/1
Ε
18
0/0
Ε
0
9/0
Ε
3
4/0
Ε
1
11/2
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Νις Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.77 | 3.80 | 4.90 | 3.12% | 1.92 | 1.90 | 4.50% | 1.85 | 1.90 | 6.27% | |
| 1.72 | 3.95 | 4.70 | 4.52% | 2.00 | 1.83 | 4.44% | 1.78 | 2.00 | 5.82% | |
| 1.78 | 3.70 | 4.60 | 4.71% | 1.93 | 1.88 | 4.77% | 1.78 | 1.95 | 6.94% | |
| 1.72 | 3.85 | 4.80 | 4.71% | 1.91 | 1.83 | 6.54% | 1.83 | 1.91 | 6.54% | |
| 1.75 | 3.75 | 4.50 | 5.69% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 3.30 | 1.67 | 6.00 | 6.41% | 1.82 | 1.95 | 5.86% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.30
X
3.95
2
6.00
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Νις Στατιστικά
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Νις Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Νις έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νις, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase – 6η αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA. Σε ουδέτερο.