ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
-
ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ
Σχόλια αγώνα:
Άντερλεχτ - Φερεντσβάρος Προγνωστικά
Αντικειμενικά, η Φερεντσβάρος βρίσκεται σε καλύτερη κατάσταση. Ωστόσο, η Άντερλεχτ έχει «βαριά φανέλα» και μεγάλη ανάγκη για θετικό αποτέλεσμα. Θα είναι υπέρ το δέον προσεκτική. Οι «μωβ» θα κάνουν τα πάντα για να μη χάσουν. Αυτή η επιλογή, σε συνδυασμό με το μικρό σκορ (Under 3,5), προσφέρεται γύρω στο «1,80» - «1,85».
Άντερλεχτ - Φερεντσβάρος Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
8
Α
1
Μ
10
Ε
2
13/1
Ε
2
15/8
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
Μ
0
15/1
Άντερλεχτ - Φερεντσβάρος Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.40 | 3.25 | 3.53% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.98 | 5.71% | |
| 2.25 | 3.45 | 3.30 | 3.60% | 1.85 | 1.97 | 4.59% | ||||
| 2.31 | 3.40 | 3.15 | 4.26% | 1.85 | 2.01 | 3.67% | 1.79 | 2.03 | 4.88% | |
| 2.29 | 3.34 | 3.19 | 4.72% | 1.82 | 2.00 | 4.71% | 1.77 | 2.05 | 5.01% | |
| 2.30 | 3.30 | 3.20 | 4.79% | 1.83 | 1.98 | 4.90% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 1.30 | 4.50 | 16.75 | 4.87% | 1.33 | 3.25 | 5.62% | 2.38 | 1.56 | 5.77% | |
| 2.25 | 3.40 | 3.10 | 5.76% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.31
X
4.50
2
16.75
Άντερλεχτ - Φερεντσβάρος Στατιστικά
Άντερλεχτ - Φερεντσβάρος Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Άντερλεχτ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Άντερλεχτ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Φερεντσβάρος έχει φέρει 3 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φερεντσβάρος, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase – 1η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.