ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
-
ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 & Over 3,5
2.00
Μπάγερν Μονάχου - Ντινάμο Ζάγκρεμπ Προγνωστικά
Αν έχει τα κέφια της η Μπάγερν, τότε θα κάνει περίπατο κόντρα στην Ντινάμο. Δεν έχει τη δυναμική η κροατική ομάδα να τη σταματήσει. Είναι και διαφορετική διοργάνωση, αλλά μοιάζει με ματς ομίλου και τέτοια τα... καθαρίζει εύκολα η βαυαρική ομάδα. Νίκη με combo στο Over 3,5.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 & Over 3,5
Ποντάρισμα: 12.00
Κέρδος: +12.00
2.00
Μπάγερν Μονάχου - Ντινάμο Ζάγκρεμπ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
4
Α
4
Α
3
Α
0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
3
Α
1
Α
1
Α
1
Μ
3
Μ
1
Μπάγερν Μονάχου - Ντινάμο Ζάγκρεμπ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 10.00 | 21.00 | 3.15% | 3.50 | 1.33 | 3.62% | 2.20 | 1.63 | 6.37% | |
| 1.10 | 11.00 | 30.00 | 3.23% | 3.55 | 1.32 | 3.78% | 2.25 | 1.65 | 4.81% | |
| 1.12 | 10.50 | 21.00 | 3.45% | |||||||
| 1.11 | 11.00 | 19.00 | 4.26% | 3.50 | 1.30 | 5.21% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | |
| 1.12 | 8.75 | 22.00 | 5.00% | 3.40 | 1.32 | 4.92% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | |
| 1.09 | 11.00 | 21.00 | 5.30% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.13
X
11.00
2
30.00
Μπάγερν Μονάχου - Ντινάμο Ζάγκρεμπ Στατιστικά
Μπάγερν Μονάχου - Ντινάμο Ζάγκρεμπ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπάγερν Μονάχου νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπάγερν Μονάχου, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ντινάμο Ζάγκρεμπ έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντινάμο Ζάγκρεμπ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 1η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.