ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ
-
ΙΣΤΑΝΜΠΟΥΛΣΠΟΡ
Başakşehir Fatih Terim Stadium (17.156)
Αίθριος
23 χλμ.
Εμρέ Καργκίν
Κωδ. 216VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 (-1 Α.Η.)
1.95
Μπασακσεχίρ - Ιστανμπούλσπορ Προγνωστικά
Εξαιρετική η Μπασακσεχίρ στο Ικόνιο, στο χέρι της να φτάσει στο 2/2 κόντρα στην Ιστανμπούλσπορ. Σε καμία περίπτωση δε θέλει να φτάσει στο ντέρμπι με τη Γαλατά, έχοντας αφήσει βαθμούς κόντρα στην ουραγό. Φιλότιμη η προσπάθεια που κάνει η τελευταία, όμως, τώρα θα φανεί η διαφορά δυναμικότητας κόντρα σε μία ομάδα που παλεύει να φτάσει την 1η τετράδα.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 (-1 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +9.50
1.95
Μπασακσεχίρ - Ιστανμπούλσπορ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
24
Μ
24
32/11
Μ
3
Μ
3
Μ
3
Μ
1
Ε
1
28/1
Ε
1
21/7
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
23
Α
3
Μ
3
Ε
1
31/2
Ε
0
30/4
Μπασακσεχίρ - Ιστανμπούλσπορ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 4.20 | 5.40 | 4.61% | 1.95 | 1.87 | 4.54% | 1.91 | 1.82 | 6.80% | |
| 1.55 | 4.35 | 5.70 | 4.81% | 2.03 | 1.75 | 6.02% | 1.85 | 1.88 | 6.76% | |
| 1.57 | 4.50 | 5.00 | 5.59% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 1.46 | 3.95 | 7.80 | 6.22% | 1.93 | 1.83 | 6.07% | 1.90 | 1.87 | 5.76% | |
| 1.57 | 3.92 | 5.60 | 6.60% | 1.81 | 1.93 | 6.60% | 1.99 | 1.76 | 6.60% | |
| 1.52 | 3.80 | 6.50 | 6.97% | 1.55 | 2.35 | 6.60% | 2.32 | 1.51 | 8.53% | |
| 1.82 | 1.98 | 5.17% | ||||||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.60
X
4.50
2
7.80
Μπασακσεχίρ - Ιστανμπούλσπορ Στατιστικά
Μπασακσεχίρ - Ιστανμπούλσπορ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπασακσεχίρ νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπασακσεχίρ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ιστανμπούλσπορ έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ιστανμπούλσπορ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ