ΜΟΛΕΝΜΠΕΚ
-
ΚΟΡΤΡΑΙΚ
Edmond Machtensstadion (15.266)
Ψυχρός
95 χλμ.
Μπραμ Φαν Ντρίσε
Κωδ. 293VAR
Μόλενμπεκ - Κορτράικ Προγνωστικά
Οι δύο ομάδες έχουν επενδύσει πάρα πολλά σε αυτήν την αναμέτρηση. Αμφότερες θα παίξουν επιθετικά κι από τη στιγμή που οι άμυνες είναι κάκιστες, θεωρείται πιθανό το να βρουν αμφότερες δίχτυα και να υπάρξει μεγάλο σκορ.
Μόλενμπεκ - Κορτράικ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
5
Α
4
Μ
8
Ε
13
Ε
4
31/7
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
2
Μ
10
Ε
9
Ε
1
Μόλενμπεκ - Κορτράικ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.93 | 3.95 | 3.60 | 4.68% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | 1.56 | 2.35 | 6.24% | |
| 1.95 | 3.75 | 3.70 | 4.74% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | 1.53 | 2.40 | 6.56% | |
| 3.15 | 1.77 | 5.90 | 4.94% | 1.97 | 1.83 | 5.13% | ||||
| 1.95 | 3.75 | 3.60 | 5.42% | 2.25 | 1.62 | 5.81% | 1.57 | 2.35 | 5.88% | |
| 1.91 | 3.80 | 3.60 | 6.06% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 1.99 | 3.67 | 3.40 | 6.46% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | 1.59 | 2.26 | 6.66% | |
| 2.57 | 2.20 | 4.35 | 6.85% | 2.80 | 1.40 | 6.67% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.15
X
3.95
2
5.90
Μόλενμπεκ - Κορτράικ Στατιστικά
Μόλενμπεκ - Κορτράικ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μόλενμπεκ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μόλενμπεκ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κορτράικ έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κορτράικ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ