ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝΤ-ΓΚΙΛΟΥΑΖ
-
ΓΚΕΝΚ
Stade Joseph Mariën (8.000)
Ζέστη
97 χλμ.
Λόουρενς Βίσερ
Κωδ. 375VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1Χ & G/G
1.98
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Γκενκ Προγνωστικά
Η παράδοση δείχνει 100% «2-3 G», που αντικειμενικά δεν είναι… κακή επιλογή. Η Γκενκ αποδυναμώνεται λίγο εκτός έδρας, ενώ δεν είναι σίγουρο ότι κάλυψε επαρκώς το κενό του Τρεζόρ, που αποχώρησε τέλη Αυγούστου. Δύσκολα θα νικήσει, αλλά μάλλον θα σκοράρει. Στο όριο του διπλασιασμού ο συνδυασμός του να μη χάσει η Ουνιόν, αλλά να μπουν γκολ εκατέρωθεν.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1Χ & G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.98
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Γκενκ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
7
38/3
Α
2
Α
0
33/5
Ε
0
26/4
Ε
0
28/12
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
0
12/1
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Γκενκ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 2.90 | 1.90 | 5.03% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | ||||
| 2.15 | 3.55 | 3.25 | 5.17% | 2.18 | 1.70 | 4.48% | 1.57 | 2.32 | 6.37% | |
| 2.00 | 3.75 | 3.40 | 5.73% | 2.15 | 1.70 | 5.06% | 1.60 | 2.30 | 5.64% | |
| 2.00 | 3.60 | 3.50 | 5.97% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 51.00 | 5.25 | 1.17 | 6.08% | 1.01 | 14.25 | 5.68% | ||||
| 3.95 | 3.20 | 1.98 | 6.60% | 1.95 | 1.78 | 6.94% | 1.34 | 2.90 | 8.35% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
51.00
X
5.25
2
3.50
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Γκενκ Στατιστικά
Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ - Γκενκ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ έχει φέρει 3 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ, έχει επαληθευτεί 3 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Γκενκ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκενκ, έχει επαληθευτεί 2 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ