Ντεφένσα Xουστίτσια - Κολόν Σάντα Φε
30/04 - 21:30
ΤΕΛΙΚΟ
2–0 (-)
#4 Η Ν Ν Ν Ν

ΝΤΕΦΕΝΣΑ XΟΥΣΤΙΤΣΙΑ - ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ

Ν Ι Ι Ν Ν
Norberto Tito Tomaghello (20.000) Άστατος 469 χλμ. Κωδ. 1004VAR

Ντεφένσα Xουστίτσια - Κολόν Σάντα Φε Προγνωστικά

Γιάννης Σελαλμαζίδης
Εκτίμηση ειδικού Αναλυτής Foxbet
Περίοδο φόρμας διανύει η Ντεφένσα Χουστίτσια, με θετικά αποτελέσματα στη LPF αλλά και στο Σουνταμερικάνα. Διαφορετική ομάδα με τον Γκοροσίτο στην τεχνική ηγεσία η Κολόν Σάντα Φε,  «αγνοεί» την ήττα, ενώ ξεκόλλησε και από τις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας. Έχουν ποιότητα στην επίθεση και σκοράρουν εύκολα οι δυο αντίπαλοι, πιθανό αμφίτερμα. 

Ντεφένσα Xουστίτσια - Κολόν Σάντα Φε Ανάλυση

Ντεφένσα Xουστίτσια

  • ⊙ Μετράει 4 σερί νίκες
  • ⊙ Over 2,5 τα 4/6 πιο πρόσφατα
  • ⊙ «Χ» ημίχρονο στα 3/4 τελευταία

Ανάλυση

Η ξέφρενη πορεία της το τελευταίο χρονικό διάστημα δεν σταμάτησε ούτε στην έδρα της Μπαράκας Σεντράλ, επί της οποίας επικράτησε με 2-0.  Πήρε το προβάδισμα στο 53΄ με τον Καρδόνα, ενώ το τελικό σκορ διαμορφώθηκε στο 63΄, με αυτογκόλ του Πεϊνιπίλ. «Η ικανότητα των παικτών μου να ανταποκρίνονται στις αλλαγές συστημάτων των αντιπάλων, είναι το μυστικό της επιτυχίας μας», τόνισε ο προπονητής Βάκαρι. Θέλει να μειώσει τη διαφορά της (-10) από την κορυφή της βαθμολογίας και τη Ρίβερ Πλέιτ και δεν θα κάνει ροτέισον ο προπονητής της. Για την 3η αγωνιστική των ομίλων του Σουνταμερικάνα υποδέχεται (5/5) την Πενιαρόλ από την Ουρουγουάη, ενώ ακολουθεί η αναμέτρηση με τη Σαν Λορένσο (9/5).  Παραμένει εκτός ο σημαντικός δεξιός μπακ Τριπίτσιο, που δεν κατάφερε να ξεπεράσει το πρόβλημα τραυματισμού του. Ο Φερναντες αναμένεται να ξεκινήσει στην κορυφή της επίθεσης στο 4-2-3-1 του Βάκαρι.   

Κολόν Σάντα Φε

Ν Ι Ι Ν Ν
  • ⊙ Αήττητη στα 11 τελευταία (3-8-0)
  • ⊙ Over 2,5 στα 3/5 πιο πρόσφατα
  • ⊙ 5-2-2 στα 9 τελευταία με τη Ντεφένσα Χουστίτσια

Ανάλυση

Επιβεβαίωσε την ανοδική της πορεία και προέρχεται από σπουδαία εντός έδρας νίκη, με 2-1 επί της Βελές. Με ηγέτη τον Άβιλα, που της έδωσε το προβάδισμα στο 25΄, ενώ στο 40΄ διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του. Το μόνο που κατάφεραν οι φιλοξενούμενοι, ήταν να μειώσουν στο 81΄ με τον Πρεστιάνι. Με κεκτημένη ταχύτητα επικράτησε με 2-0 (7΄ Πιερότι. 50΄ Αρούα) επί της αδύναμης Κολεχιάλες και προκρίθηκε στους «32» του Κυπέλλου. Παραμένει αήττητη (2-7-0) από τότε που ανέλαβε την τεχνική ηγεσία ο Γκοροσίτο, έχοντας βελτιώσει σημαντικά τη βαθμολογική της θέση. Δεν υπολογίζονται, λόγω ενοχλήσεων, ο ποιοτικός Μπενίτες (Ε) και ο χρήσιμος Νέρις (Ε). Ακόμα, δεν βρίσκεται στα πλάνα του προπονητή ο Μ. Φερνάντες (ΜΕ), ενώ παραμένουν τραυματίες ο σημαντικός Φαρίας (ΜΕ) και ο χρήσιμος Χ. Ιμπάνιες (ΜΕ). Οι Πιερότι και Άβιλα αναμένεται να είναι το επιθετικό δίδυμο.

Απουσίες - Επιστροφές

Ντεφένσα Xουστίτσια Ντεφένσα Xουστίτσια
Παίκτης Αξιολ. Απουσίες Συμ/Γκολ
Α N. Tripichio Τραυματίας
4 1 19/1
Κολόν Σάντα Φε Κολόν Σάντα Φε
Παίκτης Αξιολ. Απουσίες Συμ/Γκολ
Μ F. Farías Τραυματίας
5 24
Μ J. Ibáñez Τραυματίας
3 2 19/1
Ε B. Fernández Άλλοι λόγοι
4 14
Ε J. Benítez Τραυματίας
4 0 12/3
Ε P. Neris Τραυματίας
3 0

Ντεφένσα Xουστίτσια - Κολόν Σάντα Φε Αποδόσεις

Bookmaker 1 X 2 Γκανιοτα U O Γκανιοτα GG NG Γκανιοτα
2.10 3.40 3.55 4.94% 1.85 1.95 5.07% 1.75 2.00 6.67%
2.15 3.40 3.40 5.06% 1.85 1.95 5.07% 1.75 2.00 6.67%
2.15 3.40 3.30 5.86% 1.83 1.95 5.60% 1.75 2.00 6.67%
1.10 6.20 6.58%
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.15
X
3.40
2
3.55

Ντεφένσα Xουστίτσια - Κολόν Σάντα Φε Στατιστικά

Ντεφένσα Xουστίτσια - Κολόν Σάντα Φε Προιστορία

Betting Facts
Ντεφένσα Xουστίτσια
Η ομάδα Ντεφένσα Xουστίτσια νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ντεφένσα Xουστίτσια
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντεφένσα Xουστίτσια, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Κολόν Σάντα Φε
Η ομάδα Κολόν Σάντα Φε νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Κολόν Σάντα Φε
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κολόν Σάντα Φε, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Δες τις αναλύσεις της ημέρας για όλα τα πρωταθλήματα 74
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
check_3c
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
check_3c
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
check_3c
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ