ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ FC
-
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚΑΛΑΞΙ
BMO Stadium (22.000)
Αίθριος
Villarreal, Armando (USA)
Κωδ. 821VAR
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Ντέρμπι της Καλιφόρνια γνωστό ως "El Trafico"
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2 (+1.5 Α.Η)
1.60
Λος Άντζελες FC - Λος Άντζελες Γκάλαξι Προγνωστικά
Το Λος Άντζελες FC είναι θεωρητικά η πιο δυνατή ομάδα της Καλιφόρνια, ωστόσο εδώ και πολύ καιρό δεν έχει κυριαρχική εικόνα στο παιχνίδι της και σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογείται τόσο χαμηλή απόδοση στον άσο. Το Λος Άντζελες Γκάλαξι διαθέτει έμπειρους και ποιοτικούς ποδοσφαιριστές και το τελευταίο διάστημα παρουσιάζεται αρκετά αποτελεσματικό. Με το διπλό στα ύψη δημιουργείται αξία σε ασιατικό χάντικαπ υπέρ της φιλοξενούμενης ομάδας.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2 (+1.5 Α.Η)
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +6.00
1.60
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
9
19/1
F
3
15/0
GK
3
2/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
37
F
4
8/1
F
2
11/0
M
5
10/0
Λος Άντζελες FC - Λος Άντζελες Γκάλαξι Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 4.55 | 5.10 | 5.02% | 2.90 | 1.42 | 4.68% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 1.58 | 4.35 | 5.20 | 5.22% | 2.83 | 1.43 | 5.00% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 1.57 | 4.50 | 5.00 | 5.59% | 2.88 | 1.40 | 5.79% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 1.55 | 4.40 | 5.20 | 6.08% | 2.65 | 1.43 | 7.12% | 1.52 | 2.45 | 6.20% | |
| 1.55 | 4.50 | 5.00 | 6.31% | 2.75 | 1.41 | 6.79% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 1.53 | 4.35 | 5.25 | 6.89% | 2.88 | 1.38 | 6.70% | 1.45 | 2.50 | 8.23% | |
| 1.55 | 4.35 | 5.00 | 6.98% | 2.82 | 1.40 | 6.45% | 1.47 | 2.50 | 7.43% | |
| 1.55 | 4.35 | 4.95 | 7.16% | 2.85 | 1.39 | 6.57% | 1.46 | 2.58 | 6.76% | |
| 1.55 | 4.20 | 5.10 | 7.35% | 2.80 | 1.40 | 6.67% | 1.47 | 2.57 | 6.49% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.58
X
4.55
2
5.25
Λος Άντζελες FC - Λος Άντζελες Γκάλαξι Στατιστικά
Λος Άντζελες FC - Λος Άντζελες Γκάλαξι Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λος Άντζελες FC έχει φέρει 6 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λος Άντζελες FC, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λος Άντζελες Γκάλαξι νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λος Άντζελες Γκάλαξι, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία MLS
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ