ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
X2 & G/G
1.97
Σερκλ Μπριζ - Άντερλεχτ Προγνωστικά
Η Άντερλεχτ είναι πιο ποιοτική, έχει πολύ καλή παράδοση και λογικά ξεκινάει ως φαβορί. Όμως, εκτός έδρας δεν είναι τόσο σταθερή, ενώ πηγαίνει στην αναμέτρηση με ορισμένες σημαντικές απουσίες, κυρίως από το χώρο της άμυνας. Γι’ αυτό και χρειάζεται κάλυψη, καθώς μοιάζει πιθανό το να δεχτεί γκολ, ειδικά από τη στιγμή που η Σερκλ είναι μαχητική εντός έδρας.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
X2 & G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +9.70
1.97
Σερκλ Μπριζ - Άντερλεχτ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
6
1/0
F
5
0/0
D
3
1/0
M
0
7/1
F
0
6/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
14
0/0
D
14
0/0
D
14
0/0
F
6
2/1
D
2
5/0
D
1
2/0
D
0
7/0
M
1
4/1
M
1
4/0
D
0
2/0
Σερκλ Μπριζ - Άντερλεχτ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.65 | 3.90 | 1.92 | 4.87% | 2.47 | 1.55 | 4.76% | 1.51 | 2.45 | 6.58% | |
| 3.65 | 3.75 | 1.95 | 5.07% | 2.40 | 1.57 | 5.09% | 1.50 | 2.45 | 6.96% | |
| 3.40 | 3.95 | 1.97 | 5.20% | 2.42 | 1.55 | 5.52% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 3.40 | 3.80 | 1.98 | 5.87% | 2.40 | 1.56 | 5.45% | 1.51 | 2.45 | 6.58% | |
| 3.35 | 3.80 | 1.98 | 6.25% | 2.30 | 1.58 | 6.34% | 1.53 | 2.40 | 6.56% | |
| 3.40 | 3.60 | 2.02 | 6.27% | 2.36 | 1.56 | 6.08% | 1.49 | 2.52 | 6.36% | |
| 3.66 | 3.80 | 1.88 | 6.39% | 2.40 | 1.52 | 6.94% | 1.52 | 2.40 | 6.94% | |
| 3.50 | 3.78 | 1.89 | 7.35% | 2.45 | 1.51 | 6.58% | 1.48 | 2.52 | 6.76% | |
| 3.50 | 3.70 | 1.85 | 8.80% | 2.40 | 1.53 | 6.56% | 1.53 | 2.38 | 6.87% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.66
X
3.95
2
2.02
Σερκλ Μπριζ - Άντερλεχτ Στατιστικά
Σερκλ Μπριζ - Άντερλεχτ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σερκλ Μπριζ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σερκλ Μπριζ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Άντερλεχτ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Άντερλεχτ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Α Βελγίου
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ