ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΓΚΑΡΣΙΛΑΣΟ
-
ΣΠΟΡΤ ΟΥΑΝΚΑΓΙΟ
Estadio Inca Garcilaso de la Vega (45.000)
ΨυχρόςVAR
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Σπορτ Ουάνκαγιο Προγνωστικά
Η Γκαρσιλάσο έχει εντυπωσιάσει και στοχεύει στην πρωτιά στο τρέχον Κλαουσούρα για να διεκδικήσει τον τίτλο του πρωταθλητή στα play offs που έπονται. Πολύ καλή και η πορεία της Σπορτ πάντως, απέχοντας τρεις βαθμούς από τους αποψινούς αντιπάλους της. Στην ετήσια βαθμολογία δεν κινδυνεύει πια μετά το ντεμαράζ θετικών αποτελεσμάτων και βρέθηκε στο -5 από τη ζώνη του Σουνταμερικάνα. Συμπερασματικά, συμφωνούμε με το σετ αποδόσεων και αποτελεί τεστ χαρακτήρα για την Γκαρσιλάσο που θέλουμε να δούμε πώς θα αντιδράσει μετά τη διακοπή.
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Σπορτ Ουάνκαγιο Ενδεκάδες
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Σπορτ Ουάνκαγιο Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.28 | 3.25 | 3.20 | 5.55% | 1.87 | 1.93 | 5.02% | 1.73 | 2.04 | 6.39% | |
| 2.18 | 3.30 | 3.35 | 5.68% | 1.85 | 1.90 | 6.27% | 1.70 | 2.08 | 6.46% | |
| 2.20 | 3.33 | 3.25 | 5.89% | 1.81 | 1.92 | 6.83% | 1.71 | 2.00 | 7.82% | |
| 2.15 | 3.20 | 3.40 | 6.69% | 1.88 | 1.88 | 6.00% | 1.68 | 2.09 | 6.86% | |
| 2.20 | 3.20 | 3.25 | 6.95% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 2.10 | 3.25 | 3.25 | 8.39% | 1.82 | 1.88 | 7.52% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 2.07 | 3.15 | 3.34 | 9.09% | 1.83 | 1.87 | 7.51% | 1.66 | 2.08 | 7.68% | |
| 2.10 | 3.10 | 3.20 | 10.01% | 1.83 | 1.87 | 7.51% | 1.65 | 2.10 | 7.60% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.28
X
3.33
2
3.40
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Σπορτ Ουάνκαγιο Στατιστικά
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Σπορτ Ουάνκαγιο Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σπορτ Ουάνκαγιο νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σπορτ Ουάνκαγιο, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ