ΦΟΛΚΕΡΚ
-
ΝΤΑΝΤΙ
Falkirk Stadium (7.937)
Ψυχρός
Dickinson, David (Scotland)
Κωδ. 585VAR
Φόλκερκ - Νταντί Προγνωστικά
Η περσινή έκπληξη του πρωταθλήματος αντιμετωπίζει τη φετινή, αν και είναι νωρίς ακόμα για να φανεί η πορεία που θα διαγράψουν οι δύο ομάδες. Βρίσκονται πάντως σε καλά χέρια, παρά τη μεγάλη διακοπή μπορούν να προσφέρουν ένα καλό παιχνίδι. Και οι δύο δέχονται και σημειώνουν γκολ εσχάτως, το G/G η πρόταση μας.
Φόλκερκ - Νταντί Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
10
D
12
F
7
0/0
D
7
M
6
M
4
M
2
F
2
F
0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
6
F
5
M
1
D
1
M
1
M
1
M
1
F
0
F
0
Φόλκερκ - Νταντί Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.65 | 3.90 | 5.12% | 2.10 | 1.75 | 4.55% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 1.91 | 3.65 | 3.90 | 5.12% | 2.07 | 1.74 | 5.46% | 1.65 | 2.18 | 6.08% | |
| 1.91 | 3.60 | 3.85 | 5.76% | 2.07 | 1.73 | 5.76% | 1.63 | 2.20 | 6.37% | |
| 1.94 | 3.60 | 3.66 | 6.23% | 2.05 | 1.71 | 6.77% | 1.64 | 2.15 | 6.97% | |
| 1.88 | 3.55 | 3.95 | 6.26% | 2.05 | 1.73 | 6.18% | 1.67 | 2.13 | 6.39% | |
| 1.83 | 3.75 | 3.90 | 6.50% | 2.10 | 1.73 | 5.14% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 1.90 | 3.60 | 3.70 | 6.92% | 2.12 | 1.67 | 6.59% | 1.60 | 2.18 | 7.72% | |
| 1.86 | 3.57 | 3.80 | 7.48% | 2.06 | 1.71 | 6.56% | 1.63 | 2.18 | 6.73% | |
| 1.92 | 3.45 | 3.70 | 7.49% | 2.02 | 1.72 | 7.10% | 1.65 | 2.18 | 6.08% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.94
X
3.75
2
3.95
Φόλκερκ - Νταντί Στατιστικά
Φόλκερκ - Νταντί Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Φόλκερκ έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φόλκερκ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Νταντί έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νταντί, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Πρέμιερ Σκωτίας
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ