ΣΕΝΖΕΝ ΠΕΝΓΚ ΣΙΤΙ
-
ΧΕΝΑΝ
Shenzhen Sports Center Stadium (45.000)
Αίθριος
Κωδ. 197VAR
Σενζέν Πενγκ Σίτι - Χενάν Προγνωστικά
Οι δύο ομάδες βρίσκονται σε μία μικρή απόσταση «ασφαλείας» από την τελευταία δυάδα και ούτως ή άλλως δεν έχουν τόσο άσχημο ρόστερ για να αποχαιρετήσουν την κατηγορία. Η Σενζέν δεν μπορεί να παίξει σύμφωνα με τις δυνατότητες του ρόστερ της, ενώ η Χενάν είχε όλο τον χρόνο να δουλέψει πάνω στις αδυναμίες της. Αμφότερες συνηθίζουν να παίζουν επιθετικά, στο G/G & Over 2,5.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
17
9/2
F
5
20/2
F
2
24/10
F
2
11/1
D
0
22/1
Σενζέν Πενγκ Σίτι - Χενάν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.58 | 3.55 | 2.53 | 6.06% | 2.21 | 1.64 | 5.86% | 1.53 | 2.42 | 6.26% | |
| 2.55 | 3.50 | 2.55 | 6.54% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | 1.57 | 2.35 | 5.88% | |
| 2.60 | 3.50 | 2.50 | 6.57% | 2.14 | 1.62 | 7.80% | 1.50 | 2.40 | 7.69% | |
| 2.60 | 3.25 | 2.60 | 7.14% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.54 | 2.35 | 6.97% | |
| 2.57 | 3.50 | 2.45 | 7.66% | 2.15 | 1.62 | 7.61% | 1.53 | 2.35 | 7.33% | |
| 2.52 | 3.45 | 2.52 | 7.71% | 2.17 | 1.61 | 7.57% | 1.52 | 2.35 | 7.70% | |
| 2.52 | 3.40 | 2.52 | 8.07% | 2.15 | 1.62 | 7.61% | 1.52 | 2.35 | 7.70% | |
| 2.50 | 3.40 | 2.50 | 8.60% | 2.25 | 1.62 | 5.81% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 2.29 | 3.34 | 2.74 | 9.18% | 2.13 | 1.63 | 7.66% | 1.52 | 2.37 | 7.39% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.60
X
3.55
2
2.74
Σενζέν Πενγκ Σίτι - Χενάν Στατιστικά
Σενζέν Πενγκ Σίτι - Χενάν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σενζέν Πενγκ Σίτι έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σενζέν Πενγκ Σίτι, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χενάν έχει φέρει 8 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χενάν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Super League Κίνας
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ