ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G
1.80
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Μελγάρ Προγνωστικά
Ομάδες με επιθετικές αρετές αλλά προβλήματα στην άμυνα αναμετρώνται στο Κούσκο. Η Γκαρσιλάσο είναι ικανή στην καλή της μέρα να επιβληθεί οποιουδήποτε αντιπάλου, το απέδειξε κόντρα στην Αλιάνσα. Η Μελγάρ ψάχνει ένα σπουδαίο αποτέλεσμα για να πάρει τα πάνω της. Αδικεί τον εαυτό της που παραμένει μακριά από τις πρώτες θέσεις. Στροφή προς την πρόσφατη παράδοση εδώ. που αναφέρει 5 διαδοχικά G/G στα μεταξύ τους παιχνίδια και ευελπιστούμε να διευρυνθεί αυτό το σερί.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +8.00
1.80
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Μελγάρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.25 | 2.42 | 6.17% | 1.68 | 2.10 | 6.67% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 3.10 | 3.20 | 2.30 | 6.53% | 1.75 | 2.05 | 5.59% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 2.85 | 3.30 | 2.40 | 6.59% | 1.72 | 2.08 | 5.85% | 1.81 | 1.88 | 7.78% | |
| 2.85 | 3.20 | 2.40 | 7.41% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | ||||
| 2.80 | 3.20 | 2.37 | 8.39% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | 1.82 | 1.88 | 7.52% | |
| 2.74 | 3.29 | 2.32 | 9.09% | |||||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.10
X
3.30
2
2.42
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Μελγάρ Στατιστικά
Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο - Μελγάρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντεπορτίβο Γκαρσιλάσο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μελγάρ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μελγάρ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Υψόμετρο 3.400 μέτρων.