ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 & Over 2,5
2.38
Ράθινγκ Σανταντέρ - Κουλτουράλ Λεονέσα Προγνωστικά
Η Σανταντέρ είναι μια ομάδα που με τον τρόπο που παίζει αφήνει και χώρους πίσω, έτσι τα παιχνίδια της έχουν γκολ. Βέβαια ασκεί ασφυκτικό πρέσινγκ και έχει τρομερή μεσοεπιθετική γραμμή. Στο «Σαρδινέρο» είναι δυνατή και έχει το προβάδισμα κόντρα στη νεοφώτιστη Λεονέσα που ψάχνει τα πατήματά της. Σαφώς και ο άσος είναι χαμηλός για την κατηγορία, ωστόσο αποκτά αξία μαζί με το Over 2,5.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 & Over 2,5
Ποντάρισμα: 7.00
Κέρδος: -7.00
2.38
Ράθινγκ Σανταντέρ - Κουλτουράλ Λεονέσα Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
4
3/0
Α
1
2/0
Μ
1
18/3
Μ
1
2/0
Μ
4
0/0
Ε
4
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
3
1/0
Ε
2
29/6
Ράθινγκ Σανταντέρ - Κουλτουράλ Λεονέσα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.48 | 4.40 | 6.70 | 4.96% | |||||||
| 1.50 | 4.25 | 6.60 | 5.08% | 2.37 | 1.60 | 4.48% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 1.46 | 4.35 | 6.70 | 6.02% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 1.48 | 4.25 | 6.50 | 6.09% | 2.30 | 1.57 | 6.69% | 1.71 | 2.00 | 7.82% | |
| 1.48 | 4.50 | 5.75 | 6.70% | 2.35 | 1.57 | 5.88% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 1.44 | 4.10 | 6.20 | 9.06% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | 1.66 | 2.08 | 7.68% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.50
X
4.50
2
6.70
Ράθινγκ Σανταντέρ - Κουλτουράλ Λεονέσα Στατιστικά
Ράθινγκ Σανταντέρ - Κουλτουράλ Λεονέσα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ράθινγκ Σανταντέρ νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ράθινγκ Σανταντέρ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κουλτουράλ Λεονέσα έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κουλτουράλ Λεονέσα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Σεγούντα Ντιβιζιόν
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.3
Κριτικές παικτών: 7.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ