ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2-3 G
2.00
Μόρτον - Ντανφέρμλιν Προγνωστικά
Ζόρικη αναμέτρηση, η Μόρτον αναμένεται να παλέψει για την παραμονή της, η Ντανφέρμλιν στοχεύει στην πρώτη τετράδα. Δεν αποκλείεται το ματς να μην αναδείξει νικητή, θα προτιμήσουμε τα 2-3 γκολ, καλύπτοντας πολλά σενάρια.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2-3 G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.00
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
1
26/11
Μόρτον - Ντανφέρμλιν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 2.95 | 2.80 | 6.24% | 1.49 | 2.55 | 5.95% | 2.05 | 1.68 | 7.67% | |
| 2.60 | 2.95 | 2.80 | 7.47% | 1.47 | 2.50 | 7.43% | 2.10 | 1.65 | 7.60% | |
| 2.57 | 2.87 | 2.82 | 8.44% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.05 | 1.70 | 7.07% | |
| 2.80 | 2.90 | 2.55 | 8.60% | 1.44 | 2.62 | 7.07% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | |
| 2.53 | 2.90 | 2.78 | 9.07% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | 2.05 | 1.68 | 7.67% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.80
X
2.95
2
2.82
Μόρτον - Ντανφέρμλιν Στατιστικά
Μόρτον - Ντανφέρμλιν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μόρτον έχασε 9 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μόρτον, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ντανφέρμλιν νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντανφέρμλιν, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ