ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ
-
ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
Falcon Alkoholfri Arena (5.565)
Αίθριος
Κρίστοφερ Κάρλσον (Sweden)
Κωδ. 140
Φάλκενμπεργκ - Έστερσουντ Προγνωστικά
Πολύ σημαντικό παιχνίδι για τη μάχη της 2ης θέσης. Αμφότερες έρχονται από νίκες και έχουν ανεβασμένη ψυχολογία, γνωρίζουν πως η απόσταση που τις χωρίζει είναι μικρή και «καίγονται» για τους βαθμούς. Η Φάλκενμπεργκ έχει τον πρώτο λόγο λόγω της έδρας, αλλά η Έστερσουντ έχει παρουσιάσει πολύ σοβαρή αμυντική εικόνα και θα προσπαθήσει να την περιορίσει. Πολύ σπάνια ανοίγουν τα ματς των φιλοξενούμενων, το Under 2,5 στο 1.91.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Δεν έχουν αναφερθεί απουσίες
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
GK
5
Φάλκενμπεργκ - Έστερσουντ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.43 | 3.25 | 3.00 | 4.99% | 1.77 | 2.04 | 5.23% | 1.79 | 1.97 | 6.22% | |
| 2.55 | 2.85 | 3.10 | 6.16% | 1.50 | 2.40 | 7.69% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
| 2.40 | 3.14 | 3.00 | 6.41% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | 1.96 | 1.75 | 7.55% | |
| 2.47 | 3.00 | 2.95 | 7.16% | 1.65 | 2.10 | 7.60% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 2.45 | 3.00 | 2.95 | 7.45% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | 1.90 | 1.82 | 7.04% | |
| 2.45 | 3.05 | 2.87 | 7.79% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | 1.91 | 1.80 | 7.33% | |
| 2.40 | 2.90 | 3.00 | 8.66% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | 1.87 | 1.83 | 7.51% | |
| 2.47 | 2.72 | 3.05 | 9.12% | 1.59 | 2.21 | 7.53% | 1.81 | 1.89 | 7.54% | |
| 2.30 | 3.00 | 2.80 | 11.13% | 1.75 | 2.05 | 5.59% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.55
X
3.25
2
3.10
Φάλκενμπεργκ - Έστερσουντ Στατιστικά
Φάλκενμπεργκ - Έστερσουντ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Φάλκενμπεργκ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φάλκενμπεργκ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Έστερσουντ έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Έστερσουντ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Σουηδίας
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ